Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ha a pasitok ilyeneket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasitok ilyeneket írogatna nektek, elhagynátok? 17l

Figyelt kérdés

"Kövi talin el akarod veszíteni?"

"Én ha megb.lak akkor keményen"

"Mutasd mi van rajtad, kívánlak"



2021. szept. 17. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csak dugasra kellessz neki..
2021. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell félteni a kérdezőt se.

Aki egy idiótával egyáltalán szóba áll (és még nem is arról van szó , hogy össze jön) az maga se különb.

Én a vonaton hallottam egy olyan szöveget hogy azt nem láttam ki beszél de azt hittem a kutyájához. Egy kb 17-20 éves igazi bivaly bornyú volt a srác. Már vagy 20 éve volt az eset ,de még mindig emlékszem rá,annyira furcsa volt hogy egy nőnek tetszik az a bumburnyák, de főleg az a szöveg ott nyilvánosan.

"Takarodj már" , "büdös vagy" , "pofád be fogod" "mondom nem pofázol....nekem nem pofázol"

Kb erre emlékszem mert már vagy 20 éve volt. De az se zavarta hogy a vonaton van és mások is hallják. Lehet hogy pont azért jáccota a fejét. Ha jól emlékszem még a kezét is emelgette a csajra. Be-be ijesztett neki. Mintha meg akarná ütni. Ezt már később láttam mikor néztem hogy valami kutyával vagy mivel beszél így. Hát van akinek ez be jön.....

2021. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha a barátom így adta volna tudtomra, hogy már le akar velem végre feküdni, vagy akár utána, hogy kíván…nem sokáig lettünk volna együtt.

Volt szexkapcsolatom is, ott azért volt vadulás stb., de ennyire alpári még ott se volt a pasi, ott se fért volna bele mindhárom mondta, pedig ott minden érzelem nélkül történtek a dolgok. Amúgy szerintem csak a szexre hajt. Keress mást, valószínűleg borzalmasan paraszt lenne az elsőnél és nem nagyon figyelne rád.

2021. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem, én széttenném a lábam neki, és mondanám, hogy k*rj meg, te vadbarom!🤣🤣
jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!