Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így!!!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így!!!?

Figyelt kérdés
Régen találkoztam már sajnos a párommal mert a nyáron is sokszor össze vesztünk stb. És látszik már rajta hogy nem akarja velem ezt a dolgot.. többször hangoztatta hogy nem féltékeny,nem érdekli,azt csinálok amit akarok,ilyenek .Oké hát szakítottam is vele, mert hát ha leszar engem akkor minek legyek vele... Hiába szeretem viszont beszélgettünk ma és akkor azt hazudtam neki mikor kérdezte mit csinálok hogy itt vagyunk xy helyen ,eljöttem a csajokkal csak közbe a csajok itt hagytak engem, szoval most én itt ülök a buszmegbe egyedül....de hívtam egy személyt és már jön értem kíváncsi voltam a reakciojara, és furcsa módon össze is veszett velem e miatt, hogy engem idegen fiú visz haza.Akkor miért csinálta ezt ha annyira hangoztatta mindig hogy leszarja meg nem féltékeny meg egyből szakitaskor is okés írta nem érdekel meg utána is mondom haragszol vagy féltékeny vagy? Nem azt mondja egyik se
2021. okt. 13. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert jó volt neki, hogy ott vagy, de annyira mégsem vagy fontos neki, hogy normálisan viselkedjen veled. Hanyagold a srácot, vele sosem lesz egy normális és kiegyensúlyozott kapcsolatod.
2021. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek beszelgetsz vele még mindig?
2021. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem lenne féltékeny, akkor szóba se hozta volna ezt a témát. De, nagyon is féltékeny, csak próbálja leplezni.
2021. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy süsü, vagy még éretlen, hanyagold, kerüld, keress mást.
2021. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!