Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Helyesen döntöttem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
3 napja szakítottam a barátnőmmel, mert elegem lett, hogy semmit nem lehet vele megbeszélni és ha nem úgy csinálok, ahogy ő gondolja akkor bedurcizik és elhordt engem mindennek!Kedd este szakítottam vele, persze üvöltözött meg minden szart csinált aztán aludtunk!Aznap este én náluk aludtam, mert nem tudtam hazajönni, mert 80km-re lakik tőlem és este már nem igen akarok kocsikázni!Este megnéztem a telefonját, hogy miért volt olyan fura az utolsó 2 hétben és kb 5 fiúval flörtölt!Fél meztelen képeket küldözgetett, meg kibeszélt engem!Én ezeket lementettem és egvannak most telefonon!Ez szépen másnap elmondtam neki, hogy csak gratulálni tudok neki, hogy ilyen és 3 hónap ment a lecsóba!Erre a legnagyobb gondja az volt, hogy belenéztem a telefonjába....Ott kiröhögtem és eljöttem!Most kedvem sincs kimozdulni, itthon gubbasztok a szobámban, még a legjobb lány barátom is átjött, hogy kiráncigáljon, de csak összevesztünk!Nem tudom felfogni, hogy én mentem hozzá, én furikáztam ide oda és mindig a kedvébe jártam erre ez a hála!Ő 3 hónap alatt 1x nem volt képes eljönni hozzám, mert neki az kiesik, még úgy se akart eljönni hozzám, hogy elmegyek érte kocsival... Tegnap is írtam neki, hogy mire volt ez jó, de csak vicces reakciót kaptam rá... Nem tudom, hogy miért vagy hogyan lehet valaki ilyen, én még 1x se csináltam ilyet, nem tudnám kihasználni azt akit szeretek, de sok aberált van a világon...
2021. nov. 5. 03:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell pelenkásoknak párkapcsolatba kezdeni, először fel kéne nőni.
2021. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Miért kérdéses az hogy jól döntöttél-e?
2021. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"én mentem hozzá, én furikáztam ide oda és mindig a kedvébe jártam erre ez a hála!"


Soha!!! Ne járj a nő kedvében csak ha megérdemli.

2021. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy szakítottál.
2021. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vonatkozik a kérdés, akkor jól döntöttél a szakítással.
2021. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!