Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt legjobb barátnőmmel jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt legjobb barátnőmmel jó kapcsokatot alakított ki a párom. Nagyon zavar, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, volt egy nagyon jó lány haverja, akiről meg voltam győződve,hogy többet is érez iránta. 2 évig ment a huza-vona mire megszakadt a kapcsolatuk,de mai napig is van,hogy beszélnek. Legutóbb (alkoholos állapotára fogta),de megkérdezte tőle,hogy lesz e a barátnője,majd másnap elnézést kért tőle, mivel be volt rúgva. Én erről elvileg nem tudok. Majd telefonáltak egyet, utána még olyan beszélgetést találtam,hogy eléggé kellemetlen volt a telefonbeszélgetés. Azóta nem beszéltek. Én nyáron összevesztem a legjobb barátnőmmel, így vele már nem tartom a kapcsolatot. Elég rosszban vagyunk, de jobb is hogy megszakadt a kapcsolat, mivel nagyon rossz hatással volt rám. A barátom világ életében gyűlölte őt (kölcsönösen), és azt a napot várta,hogy én megszakítsam vele a kapcsolatot. Aztán volt egy osztálykirándulás, ahol kicsit beszélgettek. Kibékültek, elásták a csatabárdot. Viszont azóta nagyon durván közelednek egymáshoz. Novemberben tartottunk egy nagyjából 3 hetes szünetet, akkor nagyon sokat lógtak együtt. Irogatnak is rendszeresen. Csütörtökön újra összejöttünk a párommal, de engem mérhetetlenül zavar,hogy ilyen jóban vannak. A lány mindenkire rányomul akinek f@rka van. Eléggé egy szar ember szemelyiségre is. A barátom eddig ezt látta,de most elfogta őt a jóindulat vagy mi, és most "belelát" a volt barátnőmbe és "tudja" hogy mit miért hogy csinál, és hogy igazából nem is olyan rossz ember. Én ezzel a lánnyal leéltem 3 évet, szobatársak voltunk. A volt palijával is egy tirpák volt, felvágott azzal ha őt megfektettek a hétvégén stb. Ezer millió palival beszél és mindet maga köré akarja tekerni. Én ezt látom, mert ismerem. Elmondtam a páromnak is hogy zavar és hogy fáj, hogy eddig azt akarta, ne haverkodjunk mert rossz hatással van rám, most meg bizalmasa lett, és mindent elmond neki, ami éppen bántja a páromat. És tudom hogy ezt akkor mindenki tudni fogja, mert eléggé egy pletykafészek.

Most szerintetek mi a jó istent tudnék tenni?

Tudom, hogy ebből lesz baj, és egyszerűen érvágás az hogy ők csevegnek, meg vihognak egymásra. De a csaj más palijára is ráhajtott. Az a lány tervezi megtépni ezt a ribirókát, de nem tudom hogy én mit tehetnék vele. Egyszerűen egy szar alak, és nem lehet vele mit kezdeni mert nyomorék agyilag.

Tudnátok valamit tanácsolni?



2021. nov. 29. 09:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy vagy te vagy ő. Meglátjuk választ e köztetek és ha igen, akkor kit. Így rá jössz majd a dolgokra
2021. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kapcsolatot el kellene engedned

Két okot Is írtál arra, hogy miért nem jó a kapcsolatotok.

Egyáltalán nem kene beszélnie a te volt legjobb baratnoddel és a másik lánnyal sem, pláne nem így ahogy jelenleg is tette.

Az egy egészen más szituáció hogyha csak beszelgetne az első lánnyal, de amit csinált azt a részegségre sem lehet fogni.

A volt legjobb baratnoddel akkor lenne tisztességes ha beszélne, hogy titeket kibékítsen.

Szerintem tetszik neki a volt legjobb baratnod, akármennyire is nehéz ezt elfogadni.

A legegyszerűbb ha tovább lépsz, és nem veszed magad körül ilyen mérgező emberekkel.

2021. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Addig illegette magát a volt barátnőd, mire ráharapott és addig beszélte tele a fejét hülyeségekkel, amíg elhitte.


Felejtsd el mind a kettőt. Ebben a srácban soha többé nem fogsz tudni megbízni, a lányról meg ne is beszélj a következő kapcsolatodban. Töröld az ismerőseid közül is és ne ossz meg nyilvánosan semmit az új barátodról.

Ennek a lányhak fáj, ha neked jó az életed, majd ő tesz róla, hogy ez ne így legyen.Tartsd távol magad tőle minél jobban.


Ennek a fiúnak még nincs igazán jó emberismerete. Lépj túl rajta minél gyorsabban.

2023. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!