Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen összetörte a szívem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összetörte a szívem, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A volt barátnőm 1 hónap után felbontotta a kapcsolatunkat 2 hónapja, azzal az indokkal, hogy nem szerelmes. A szakítás után még írt egy párszor, én is neki. Próbáltam és helyrehozni a kapcsolatunkat, de ez nem sikerült.


Volt egy nagyobb pár hetes szünet, amíg nem beszéltünk, majd megint írt, amikor mondtam, hogy akkor találkozzunk és beszéljük meg mi legyen, persze ő ezt lemondta. Pár nappal ezután megbeszéltük, hogy ettől független még beszélhetünk néha.


Az lett, hogy megint nem beszéltünk egy ideig, viszont ma írt boldog karácsonyt kívánni. Én ebből beszélgetni is elkezdtem vele, érdekelt mi van vele, de ő teljesen elkezdett velem genyózni, majd közölte, hogy sok vagyok neki. Erre én igazából kiakadtam és mondtam neki, hogy nem látom magam hibásnak semmiért, mert engem csak ő érdekelt és mindent próbáltam megtenni érte. És ha így látja, akkor hagyjon békén. Erre csak annyit mondott, hogy többet nem fog engem keresni.

Duplán rossz, hogy ez pont most, karácsonykor volt. Miért kell neki így játszadoznia? Ha ennyire közömbös és sok vagyok neki, miért gondol még rám, miért írogat?



2021. dec. 25. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne is törődj vele kedves kérdező! Hidd el, nem ér annyit az egész. Tudom, hogy nehéz, mert érzel iránta, de mást érdemelsz! Lesz másik csaj, aki nem fog így viselkedni veled ;)

A figyelmedre vágyik annak ellenére, hogy nem szeretne tőled semmit. Ez abszolút nyílvánvaló, hiszen ezért zavarta, hogy kikövetted. Engedd el, kelj fel és menj tovább :D

2021. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De ebben hol a logika? Biztosan ez van, de számomra ez felfoghatatlan
2021. dec. 26. 14:15
 13/17 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ember van, sokkal egyszerűbb mint gondolnád. Önzőek és csak magukra gondolnak, nincs ebben semmi felfoghatatlan.


Mindig is tett arra te hogy érzel, vagy hogy eshet hogy állandóan keres téged, számonkér. Nem érdekli, számára annyi a lényeg hogy ő megkapja amit akar.

2021. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én eddig azt hittem ez azért van, mert én vagyok túlságosan éretlen ahhoz, hogy elfogadjam ami történt és ezen kívül tudjak vele jóban maradni.
2021. dec. 26. 14:37
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon magamat érzem hibásnak még most is... Lehet mégsem kellett volna kiakadnom, de már egyszerűen nem bírtam :/
2021. dec. 26. 22:04
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

12!

Ebben ne keress logikát. Általában a szerelemben, szerelmi kapcsolatokban nincs logika. Szerelem van, vagy nincs. Ennyi.

2021. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az önbecsülésed mindig legyen fontosabb. Legyen erős tartásod.

Közölte egy hónap után, hogy nem szerelmes, kilépett.

Viszont tudja, hogy neked fontossá vált, beleszerettél. Vagy legalábbis úgy érzed.

Ez neki azért tetszik, imponál, hogy valaki szenved miatta, esély van arra, hogy újrakezdje, ha akarja. De ő nem akarja. A fonalat fenn akarja tartani, hogy a hiúságát kielégítse.

Ha kiköveted, s lebunkóz, akkor is a hiúságát tápláló játékszert követeli.

Rúgd ki te, végleg, minden felületről, az e-mail címét is blokkold, a telefonszámát tiltsd le.

2021. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!