Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyikünknek van igaza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, és volt egy olyan időszak most a kapcsolatunkban ,hogy szakitunk azaz kis szünetet tartunk.



1 hét után kibekultunk, és az idő alatt ő tiktokozni kezdett a barátnőjével.


Mi kapcsolatban a közösségi média offos volt, így nem is értem hogyan lehetett.


Lényeg a lényeg, mindent tudunk egymásról és szó szerint bármit elmondunk. Tudom,hogy mikor van a mensije stb.


És azt nekem nem mondta el, hogy tiktokozik a barátnőjével rendszeresen. Hanem titkolta.



Ma viszont elmondta bűntudat miatt azt mondta. És úgy mondta,hogy nem merte elmondani, mert félt a reakciómtol. Az után is,hogy kibékültunk is tiktokozott. Úgy,hogy én nem is tudtam róla.



Kérdeztem egyszer, hogy le e van neki töltve és tagadta.


Szóval mi lett a kapcsolatunkkal? Direkt nem borultam ki, inkább magamban fojtom.


Eléggé fáj emberek,hogy azért azt a részét is mutatja amit még én se láttam, ugyanis tavkapcsolat , és csak párszor találkoztunk. Más országban lakik, de jövőre jön Magyarországra lakni.



És engem eléggé felcseszett ,hogy azért másnak mutatja magát de mikor én mondtam hogy küldjön egy táncos videót ( nem az alakja miatt) nem küldött. Mondván, hogy szegyellos.



Annyira szégyellős ,hogy másnak viszont mutatja magát? 18f 19l korunk.



2022. jan. 9. 21:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindketten egyformán voltunk azzal,hogy offos a tiktok lányok és fiúk miatt. Egyformán is vagyunk féltékenyek. De ma olyanokat beszélt ,hogy a barátnője is tiktokozik a barátjával akkor nálunk miért nincs? Stb. segítséget kérek tőletek.
2022. jan. 9. 21:15
 2/12 A kérdező kommentje:

Mellesleg még ő sértődöttbe jobban a véleményem miatt,hogy törölje le őket. És ellenkezett is ,hogy nem nem fogja.


Kérdem én akkor mi történt szerintetek?

2022. jan. 9. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ti még gyerekek vagytok ehhez.
2022. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért lennénk? Érthetően leírtam szerintem
2022. jan. 9. 22:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is gyerekes de tényleg hatalmas hülyeség ilyen jelentéktelen dolgokon vitázni. Ha tiktokozni akar, csinálja, ha akarja/élvezi. Ha nem letörli ugyis. Pasija vagy nem az apja hogy bármivel is felelősséggel tartoznál más élete és döntései felett, neked csak 2 dolgod van. hogy szeresd és támogasd
2022. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És az hol van higy nekem hogy esik? Barátom?
2022. jan. 10. 00:25
 7/12 Cubina ***** válasza:
88%

1 éve "jártok", párszor találkoztatok csak, nem is ismeritek igazán egymást, de már szakítás is volt.


Szerintem maradjatok a szakításnál továbbra is. Beszéljétek meg, hogy kivárjátok azt az egy évet, amíg idejön lakni és akkor a nulláról indulva személyesen jobban megismerhetitek egymást. Akkor jön majd elő a többi dolog, amiből rájöttök, hogy egyáltalán nem illetek össze.


Nekem is volt ilyen távkapcsolatom, imádtuk egymást, és amikor végre együtt lehettünk és összeköltöztünk, akkor derültek ki azok a dolgok, amik végül szétválasztottak minket. Egyszerűen nem illettünk össze a való világban, hiába volt a neten minden szép és jó.

18 évesen még nem fogsz megállapodni, lesznek más kapcsolatok és talán csalódások is, mire megtalálod az igazit. Ha szerencséd van, nekem például 40 évesen sem sikerült.

2022. jan. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Cubina ***** válasza:
64%
Ja, még az kimaradt, hogy aki tiktokozik, az még agyilag gyerek. Szánalmas, semmitmondó videók szánalmas emberektől. Szánalmas. :)
2022. jan. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez téged rosszul érint, annak oka van, teljesen valid. Sok fele kapcsolat van, a két fel dönti el, mi fér bele és mi nem. Ez megegyezés kérdése. Egy kapcsolat akkor működhet jól, ha a két fél tiszteli és betartja egymás határait. Peldaul ha ő tudja, hogy ez neked rosszul esik (amit te közöltél vele asszertíven és nem idegesen, hanem tényszerűen elmondod neki hogy engem ez rosszul érint, mert… aztán ajánlasz egy megoldási lehetőséget pl. Vállaljuk fel nyilvánosan a kapcsolatot) akkor ha továbbra is kapcsolatban akar veled lenni, akkor ezen változtatni fog. Az is lehet, hogy egy kapcsolatban nem ugyanarra vágytok, mások az igényeitek, akkor ez hosszú távon sajnos nem fog működni.
2022. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Köszönöm a választ. Megbeszéltük, és bocsánatot is kért és bűntudata van rettenetesen. Leszedte őket már, de nekem eléggé furán esett.
2022. jan. 10. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!