Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyikünknek van igaza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, és volt egy olyan időszak most a kapcsolatunkban ,hogy szakitunk azaz kis szünetet tartunk.



1 hét után kibekultunk, és az idő alatt ő tiktokozni kezdett a barátnőjével.


Mi kapcsolatban a közösségi média offos volt, így nem is értem hogyan lehetett.


Lényeg a lényeg, mindent tudunk egymásról és szó szerint bármit elmondunk. Tudom,hogy mikor van a mensije stb.


És azt nekem nem mondta el, hogy tiktokozik a barátnőjével rendszeresen. Hanem titkolta.



Ma viszont elmondta bűntudat miatt azt mondta. És úgy mondta,hogy nem merte elmondani, mert félt a reakciómtol. Az után is,hogy kibékültunk is tiktokozott. Úgy,hogy én nem is tudtam róla.



Kérdeztem egyszer, hogy le e van neki töltve és tagadta.


Szóval mi lett a kapcsolatunkkal? Direkt nem borultam ki, inkább magamban fojtom.


Eléggé fáj emberek,hogy azért azt a részét is mutatja amit még én se láttam, ugyanis tavkapcsolat , és csak párszor találkoztunk. Más országban lakik, de jövőre jön Magyarországra lakni.



És engem eléggé felcseszett ,hogy azért másnak mutatja magát de mikor én mondtam hogy küldjön egy táncos videót ( nem az alakja miatt) nem küldött. Mondván, hogy szegyellos.



Annyira szégyellős ,hogy másnak viszont mutatja magát? 18f 19l korunk.



2022. jan. 9. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Isten mentsen egy ilyen csavotol aki meg azt is megszabja milysn applikaciot hasznalhatok!:)
2022. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen lányoktól engem is az Isten mentsen!:D Közös megegyezéssel döntöttünk így már jó rég!. És nem azt kérdeztem,hogy neked mi az eseted:).
2022. jan. 11. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!