Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak úgy együtt vagyok vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy együtt vagyok vele?

Figyelt kérdés
6 hónapja csak úgy együtt vagyok a barátommal, de különösebb érzelmem nincsen. Van ennek értelme?

2022. jan. 17. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod megválaszolni. Egyedül te tudod, hogy miért vagy vele.
2022. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van is meg nincs is. A lángoló szerelem érzése idő után ugyis elmulik, arra nem lehet ötökké alapozni, de ha a külső vonzalom megvan + megvan köztetek az a belsős lelki kötelék meg hogy már sok mindent csináltatok/átéltetek együtt az még kompenzálhatja a dolgot
2022. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak úgy 6 hónapig nem szoktak az emberek együtt lenni, biztos van valami oka hogy együtt vagytok.
2022. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Érzelmileg nem tudunk egymásra hangolódni. Általában én alkalmazkodom hozzá.
2022. jan. 17. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont érzelmileg se megy akkor annak tényleg nem sok jövője van, csak a saját időd és az övét pazarlod vele
2022. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve a kezdetektőll nincs meg a láng
2022. jan. 17. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek is jártok? Nem rosszból, de a leírásod alapján nekem úgy hangzik semmi nem működik nálatok igazán.
2022. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el, hogy mi miatt jöttetek össze, boldogok vagytok-e ilyesmik, és utána hozz döntést, hogy vele akarsz-e maradni.
2022. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs értelme ha nincs meg a szerelem meg az öszhang. Meg ha ide írtál akkor már felvet benned kérdéseket h van e értelme magyarul nem vagy biztos a dologban. Szerintem ne huzzátok egymás idejét. Mond meg neki keményen őszintén aztán lesz ami lesz.ő is talál olyat aki mindenhogyan illik hozzá meg te is. Sok sikert.
2022. jan. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!