Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak túlreagálom vagy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak túlreagálom vagy lehet alapja a kételyemnek?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk, nyilván nem zökkenőmentes a kapcsolatunk.

Volt már hogy azért vesztünk össze mert elment sétálni egy másik lánnyal miközben már együtt voltunk (mint kiderült a lánnyal korábban kavartak is).

Elmondta hogy ő nem akart semmit a csajtól és néhány nap bizonytalankodás után megbékéltem ezzel.

Most viszont újra előjöttek a kételyeim, mivel a napokban egy másik lánynál láttam hogy Messengeren kitette hogy beszélt barátommal több órát és a csaj a fényképein is megjelöli őt (a lányról nekem említést sem tett soha, annak ellenére hogy én mindig beszélek a barátaimról legyen fiú vagy lány).

Alapjában véve a féltékenységemet próbálom kontrollálni, viszont ha ennyire jóban van a lánnyal akkor miért nem beszél róla előttem?



2022. febr. 23. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom én se szoktam beszélni a barátaimrol a barátnőmnek ha van éppen. Max olyan, hogy ha talizok velük elviszem, meg néha szólok ha baráttal vagyok épp. De megértem a féltékenységedet, mivel ebből gyakran szokott lenni több is.
2022. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
3 hónapja vagytok együtt és már nem zökkenőmentes? Már ez alapján azt mondtam volna hogy szakíts... De a többi... Igen, az a normális hogy beszélünk a barátainkról. Aztán egy full idegen lány kirakja hogy órákig beszéltek és te azt sem tudod ő kicsoda? Mennyi idődet akarod még rá pazarolni? Teljesen hülyének néz téged, és ezt te is tudod, csak nem akarod beismerni magadnak.
2022. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát több meglátásom is van felnőtt fejjel ami bajos.

Egyrészt ha már most ilyen problémák vannak mi lesz később.

Másrészt ha nincs meg az a bizalom, hogy ezeket elmondja neked akkor annak oka van. Én a páromnak simán elmondom, ha leszólíottak vagy flörtöltek velem, szimplán azért mert ezen nincs semmi takargatni, titkolgatni való. Ugyanígy tud arról, ha találkozok egy fiú barátommal (ismeri is őket). D az fordítva is igaz. Tudok arról, ha vele flörtöltek vagy ő találkozik valakivel.

Az is lehet normális, ha valakivel órákat beszélget, mi is szoktunk a barátainkkal. De az is fontos kérdés, hogy általánosabb és személyesebb dolgok között lavírozva (jövőbeli tervek vagy ilyesmi) vagy konkrét intimebb témák (elvárás egy kapcsolatban, vágyak, ki mit szeret). Az utóbbi számomra mind olyan dolog, amiket úgy gondolok hogy a páromnak velem kéne megbeszélnie. Vagy velem elsősorban és ha van olyan mély baráti kapcsolata akkor akár velük is.

Itt szerintem a legfőbb kérdés az, hogy ők tényleg csak barátok vagy van ebben több is. Ő eleve ilyen vagy melletted vált ilyenné?

2022. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba, mar most megcsal, ez kesobb se lesz jobb
2022. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a dolgok már ilyen hamar jelentkeznek, akkor szerintem nem érdemes tovább húzni...:(
2022. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Túl féltékeny vagy. Szerinted ha megcsalna a pasid és titkolná akkor hagyná a csajnak,hogy jelőlgesse meg kirakja mennyit beszélnek? Sose csaltam meg senkit ,de ennyire én se lennék hülye .
2022. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!