Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyit érdemes várni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit érdemes várni?

Figyelt kérdés

Láttam itt nemrég egy hasonló kérdést, de én több dologra is kíváncsi lennék. Szóval mennyit lehet várni vele hogy két ember lefeküdjön egymással? Találkozni fogok egy fiúval és érdekel hogy érdemes haladni, mi a gáz és mi a normális. Én egy olyan lány vagyok aki nem adja könnyen magát (még szűz is vagyok). Szóval nem úgy állok hozzá hogy egyből lefeküdjek vele, főleg így szűzként nem, mert ahhoz kell idő hogy megbízzak benne stb. Ha nem lennék már az, akkor lazábban is vehetném mint sokan de így nem.

Ha ilyen 3-4. taliig lenne esetleg valami petting pl, akkor az már gáz lenne? Azt tudjuk hogy hiába amúgy nem akarná az ember, a helyzetben közbejöhet bármi és máshogy is alakulhat, főleg ha egyik sem tud uralkodni magán. Félreértés ne essék nem mennék bele könnyen bármibe is, nem is akarok rögtön, először meg kell ismernem a fiút rendesen és éreznem kell iránta, együtt kell legyünk már egy kapcsolatban. Szerintem ilyen egy-két hónap korrekt idő. Csak az érdekel gáz lenne-e ha hamarabb közbejönne egy-két dolog. Mert megeshet és igazából tényleg nem 12 évesek vagyunk már hanem felnőttek. Ő 20 és 19.

Ismerek sok olyat aki már egy-két hét után szüzen odaadta magát, de nem ilyenekből akarok kiindulni.



2022. márc. 5. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon az embertől függ, hogy mikor érzi már késznek magát rá. Létezik olyan, hogy valakiknél annyira azonnal létrejön az összhang és a kémia, hogy nem várnak sokat, de már elég hamar ki is mondjak, hogy ők egy pár. De ez a ritkább eset.

Szerintem nagyon jól gondolkodsz, hogy először meg akarod ismerni a srácot. Ha ő is érett és komoly kapcsolatra vágyik (meg hat vonzónak talál téged), akkor egy lassabb tempó teljesen oké neki. A szex is különlegesebb, ha már érzelmileg kötődtök egymáshoz. Ha úgy érzed, már jól esne egy kis petting, vagytok már olyan viszonyban néhány tali után, akkor nyugodtan. Egy kapcsolat elején úgymond ezeket is ki kell próbálni, hogy kiderüljön egyáltalán élvezed-e az érintését. A lényeg, hogy hallgass a megérzéseidre, mert hidd el, jól érzed, mikor minek jön el az ideje.

2022. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

#10


Ha igy folytatja, az is marad. Biztos jo lesz neki.


Nem fűvel fával dugásról van szó, hanem azzal akivel komolyan randizgatsz.


Jó szex még sosem rontott el semmit. A szexualitás hianya viszont minden kapcsolatot megöl. Pick your poison.

2022. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Én hallottam olyat is már hogy egy csaj szűz volt aztán megtetszett neki egy srác először csak lefeküdtek egymással aztán szinte mindig össze jártak ha úgy volt és végül egy komoly kapcsolat lett belőle szóval nem lehet tudni bár az ilyen nagyon ritka. Én arra szavaznék inkább hogy várd ki először ismerkedjetek és max 2 hónap után lehetne meg az első
2022. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13 max 2 hónap? Szerintem az pl baromi kevés idő. De addig várjon a kérdező, amíg úgy érzi, hogy készen áll rá.
2022. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%

A szexualitás elég komoly része egy kapcsolatnak, így nem érdemes olyan sokáig húzni. Az egésznek a kölcsönösség az alapja, nagyon fontos hogy mindketten akarjátok! Ne hallgass a társadalmi elvárásokra, csakis az érzéseidre!

Egyébként én nem ahhoz kötném, hogy hanyadjára találkoztok, hanem hogy mennyire ismeritek egymást. Most csak példa, de ha mondjuk hétfőtől péntekig minden nap találkoztok, akkor szerdán mehet a tapi, pénteken meg már mehettek tovább is, de mégegyszer hangsúlyozom, hogy a kölcsönösség az alapja. Tehát ha mindketten akarjátok, akár mehet már kedden minden is.

2022. márc. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, hogy mennyire komoly a kapcsolat.
2022. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!