Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párkapcsolatban élő fiúk! Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő fiúk! Ha egy fiatal, gyönyörű lány, aki pont az ideálotok aki minden szexuális vágyatokat maradéktalanul kielégítené, csapná nektek a szelet, lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? A barátnőd nem tudná meg, a lány nem szólna neki. Mit tennétek? Hány évesek vagytok?

2022. ápr. 16. 09:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem, mert nem véletlenül van mellettem a barátnőm, akit szeretek.

19F

2022. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Csak úgy nem. Ha nagyon bejönne a lány, és tényleg nem bírnék magammal, akkor inkább szakítok, minthogy hátbatámadjam a barátnőm.

21F

2022. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert szeretem a barátnőm és van bennem elég akaraterő és önfegyelem, hogy ezt visszautasítsam és kezelni tudjam. Ugyanezt elmondhatom a barátnőmről.
2022. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem hazudok, lehet engednék a kisértésnek.
2022. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Elsőnek elgondolkoztam kicsit és mondtam volna egy bizonytalan igent. Utána látom, hogy akkor mikor van barátnőm. Na úgy már semmiképp.

Hiába teljesítenén szexuális téren minden vágyam, lenne benne mindenben, hiába lenne az "ideálom", ha egyszer nem vele vagyok együtt.

Először is azért gondolkoztam rajta, mert kapcsolaton kívűl nálam nincs szex. De ha ennyire akar valamit, akkor talán össze jöhetnénk. De így, hogy barátnőm van kizárt. Őszintén ha az életem múlna rajta akkor se csalnám meg a párom, akit szeretek.

2022. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a barátnőm az ideálom, azért választottam őt. Ilyenkor mi van?
2022. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire szeretem a barátnőmet. Volt már olyan kapcsolatom, ahol 1-2 hónap után már nem éreztem magam jól vele és ebben az esetben egy másik lány fel tudná gyorsítani a szakítás folyamatát, de a megcsalásnak szerintem nincs értelme. Ha nem szereted azt, akivel vagy, akkor szakíts vele. Mi értelme akkor együtt maradni vele, ha mással akarsz lenni?
2022. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha a barátnőm prűd lenne, akkor elhagynám érte simán.
2022. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező te lennél a sexis lány aki miatt valakinek megkellene csalnia a baratnőjét?
2022. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

Persze, simán lefeküdnék vele. Igazából nem lenne gondom belőle. Nyitott kapcsolatban élek. Szóval nem kellene utána magyarázkodnom... Ha egy ilyen nő lenne a kapcsolatom... Nem lenne szükségem másokra is a barátnőm mellett. Sajnos nem összopntosulnak megannyi jó tulajdonságok egyetlen emberben. Legalább is én nem találtam...


29/F

2022. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!