Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párkapcsolatban élő fiúk! Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő fiúk! Ha egy fiatal, gyönyörű lány, aki pont az ideálotok aki minden szexuális vágyatokat maradéktalanul kielégítené, csapná nektek a szelet, lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? A barátnőd nem tudná meg, a lány nem szólna neki. Mit tennétek? Hány évesek vagytok?

2022. ápr. 16. 09:04
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
0%
20 persze hogy csak gerinctelen emberek csinálják ezt meg. Mondjál már nekem gerinces embert a mai világban akár nő akár férfi. A nők ugyan úgy félre lépnek ha kedvük tartja semmivel nem különbek a férfiaknál tisztelet a kivételnek ( de abból van férfi is ). Engem csaltak már meg és akit férfi létére megcsaltak szerintem mind ugyanígy gondolkodik mert már nincs különbség férfi és nő között ilyen téren csak nézz körül… ja és igen, sírtam mint egy kisgyerek! ;) 17 voltam
2022. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
48%

Én megtenném, eddig is megtettem lelkiismeretfurdalás nélkül. Jöhet a lepontozás, akkor is vállalom a véleményem. 17 éve házas vagyok, egész életemben kellett az újdonság, a kaland.


37F

2022. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!