Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túlreagáltam volna, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam volna, ti mit tettetek volna ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Én (20/f) és a barátnőm (19N) 4 hónapja vagyunk együtt. Minden hétvégén a szüleihez utazik, ezen a hétvégén is így lett volna. Kezdve az elejétől írta, hogy beszél az egyik osztálytársával mert szerelmi bánata van. Nyilván ezzel semmilyen problémám nem volt, segíteni szabad. Itt jön a probléma, hogy végül nem utazott el, hanem vele töltötte az egész napot. Állítása szerint nem direkt, de erről egy betűt nem írt nekem. Másnap késő du. járunk mire megtudtam hogy nem is utazott el. Kicsit haragudtam rá, mivel ha előbb említi találkozhattunk volna, de hamar megoldottuk hogy többet ilyen nem lesz és szól legközelebb. Pár perc múlva küldi hogy milyen aranyos kutyája van, ekkor realizálódott hogy fennt volt nála, persze ezt nem írta le magától hanem a kép miatt kérdeztem rá. Szerintem alap egy kapcsolatban, hogy ilyen szituációkor megkérdezzük a párunkat, hogy nem e baj hogy felmegyek hozzá. Aztán találkoztunk, nyilván a fő téma az volt, hogy mi is volt ez. És probléma nélkül meséli hogy ott aludt nála és ittak este. Nemhogy a beleegyezésem nélkül de még csak említést sem tett róla, csak 2 nap után miután rákérdeztem.. Ezután én voltam a hibás szerinte mert túl nagy ügyet csináltam belőle. Szerintetek?

2022. ápr. 17. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Az az osztálytársa srác vagy lány? Ha srác akkor talán adok egy kis esélyt a megcsalásra, bár nem sokat, mert magától beszámolt róla, nem akarta eltusolni. Szerintem nagyon túlreagálod.
2022. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Srác. Nem feltétlen megcsalásra gondoltam,de ilyenről illik szólni szerintem
2022. ápr. 17. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát, fura, hogy miattad sose marad hétvégén, hanem mindig hazautazik.
2022. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult, de nem egy nagy dolog alapból az. Péntek de. vele vagyok, du. utazik el. Vasárnap de. már jön is és utána egész nap együtt vagyunk. Gyakorlatilag szombat az egyetlen nap amit nem töltünk együtt.
2022. ápr. 17. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ostoba volt a viselkedésed, kivéve a nála alvós részt. Abban a pillanatban szakítanék a barátnőmmel, ha előadna egy ilyet, mert átlépte a határt.


Az már egyértelmű tiszteletlenség és szembe köpése a másiknak. Fordított esetben a falat kaparná és egész nap sírna, ha te csináltad volna egy lánnyal.

2022. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Épp provokálja a szakítást, csak nem meri egyenesbe. Minta lányok többsége.
2022. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kétlem, azóta jól megvagyunk
2022. ápr. 17. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Azért számolj be mi lesz a következő hétvégén.

Van egy tippem.

2022. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!