Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, de hogy lépjek rajta tovább?

Figyelt kérdés

Szóval 1,5 éve voltam együtt az exemmel, már lassan 1 hete, hogy szakítottam vele, mert nem éreztem úgy, hogy már helyre lehet hozni a dolgokat, illetve már annyira nem is szerettem. Együtt éltünk, így hát már azóta el is költöztem. Utána volt párszor, hogy telefonon beszélgettünk, de csak még jobban éreztem a hiányát és, hogy vissza akarom kapni, de tudtam ugyanakkor, hogy nem szabad. Erősnek kellett maradnom. Utána kaptam tőle is egy üzenetet, amolyan búcsú üzenet (tegnap), tudjátok milyen az. Nem keressük egymást azóta, mert ő is jobbnak tartja és próbál tovább lépni, ha már így döntöttem és ezt el is fogadja. Tudom, hogy neki is mindennap szenvedés, én is sokszor nézem, hogy mikor volt elérhető Messengeren, pedig már rég el kéne engednem, tudom. És leginkább nem magamat, hanem őt sajnálom, hogy most mennyire szenvedhet, főleg az éjszakában, mert azok mindig a legnehezebbek.

Hogyan tudom mind ezt magam mögött hagyni?

Jó, persze, tudom, az idő majd megoldja, de felszeretném valahogyan gyorsítani, hogy ne legyen ennyire rossz mindennap, hogy legszívesebben rá írnék, beszélgetnénk, hogy hogy telt a napja stb...



2022. ápr. 18. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Kezdetnek egy jó lépés, hogy nem picsogsz. :)
2022. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad más dolgokkal. Töröld ki az összes képeteket, rakj el minden egyes dolgot, ami rá emlékeztet. Járj el a barátaiddal, keress új hobbikat, kezdj bele egy nagy projektbe, ami leköti a figyelmed. Lényeg, hogy tereld el a gondolataidat róla, az a lehető legrosszabb, ha egyedül gubbasztasz a lakásban a gondolataiddal. Persze, sírd ki magad, gyászold meg a kapcsolatot, de aztán állj a talpadra és éld tovább az életed, csináld azokat a dolgokat, amiket szeretsz.
2022. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól mondja.
2022. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!