Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párkapcsolatban a lány elfogad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban a lány elfogadhat bulikban kocsmákban más fiúktól többször is akár Italt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak vigyázni kell ne hogy a srác ágyába köss ki
2022. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Nálad, nálatok ez belefér? Mert ha igen mindegy, hogy másnál nem.


Nálunk ez nem férne bele, kivéve ha olyan pasiról van szó, akit ismerek. Ismeretlen esetében megköszönném az italt és tisztáznám, hogy csak jól érezni akarom magam itt a barátaimmal és van párom.

2022. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Párkapcsolatban állók nem járnak idegenek közé kocsmába bulizni, max ismerősökkel buliznak!
2022. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MDaniel98 ***** válasza:
97%
Hát ez necces terület, ha párodnak ez oké, akkor semmi para ha nem akkor én inkább nem fogadnám el.
2022. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ismerősöktől (egyedülállóként is) mert idegenek mindig akarnak vmit cserébe.

Ha nincs pénzed, ne igyál.

2022. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem, vagyis én tuti nem csinálnám ezt, ha szeretem a párom.
2022. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Na meg ki tudja, hogy mi van még a piában az italon kívül...
2022. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom, mert hogy ha egy lány elfogadja az italt akkor a srácok többsége ezt zöldútnak veszi, és azt hihetik hogy kölcsönös az érdeklődés.

Érdemes ezt letisztázni, mert vannak akik azt hihetik hogy kihasználtad őket az ingyen piáért, úgy hogy közben foglalt vagy.

2022. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

A barátod miért nem megy veled a kocsmába??

Vagy miért nem mész a barátnőddel? (ha te vagy a fiú)

2022. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem lenne oké, ráadásul italt elfogadni felelőtlenség, bárki is adja.
2022. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!