Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nagyon rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom mit tegyek már,szóval kiírom ide hátha lesz valami.

Fél évvel ezelőtt (decemberben) szakítottam a barátommal. Mi történt?

Januárban volt a felvételi. Alapjáraton is egy nagyon izgulós ember vagyok, már akkor ha meg kell szólalni órán, nem hogy még egy felvételi. Teljesen kivoltam készülve már szeptember óta. És rossz szokásom hogy ha rosszul vagyok akkor ellököm magamtól az embereket és megbántom őket. Na ez is így lett. Decemberben szakítottam a barátommal. Egy nagyon kedves fiúról beszélünk. Nagyon aranyos és figyelmes és segítőkész és udvarias. De én megbántottam. Nem akartam eltaszítani magamtól. De sikerült. És nagyon megbántottam. És jelenleg utál szerintem ami érthető. Valamikor beszéltem vele még a legjobb barátjának hála de akkor meg összevesztünk elég csúnyán. Aztán letiltottam dühömben mindenhonnan és ő is engem (gondolom) így nem tudok már írni neki. Ami teljesen érthető is. Nagyon megbántam mindent de nem tudom mit tehetnék. Minden nap hiányzik és nem telik el úgy nap hogy nem gondolnék rá. Szerintetek mit tegyek?


2022. aug. 5. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem éri meg futni fiú után, egyébként is te rontottad el vállald a következményeket.. Egyébként is van sok más fiú
2022. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok más fiú van de ő más mint a többi...és ő a másik felem. Tudom hogy én rontottam el és most próbálom helyrehozni.
2022. aug. 5. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, én megértem, hogy izgulós vagy, én is az vagyok, de ha dühből és idegességből szakítottál vele, ráadásul úgy, hogy ő nem is tehetett semmiről, ez így nagyon fer vele szemben. Ha tényleg annyira szereted őt, ahogy leírtad, akkor keresd fel őt személyesen és magyarázd el neki a dolgokat. Ha ő is szeret téged, akkor van esély rá, hogy megbocsájt neked. Habár ha engem azért dobnának, mert ideges volt a másik fél és nem bírt magával, biztos, hogy nem lenne több esélye nálam. Nem rosszindulatból írtam, de az ilyent meg kell tanulni kezelni, neked is rosszul esne, ha azért dobnának mert idegesek voltak, nem?
2022. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért csinálsz ilyen hülyeséget? Nem lecseszni akarlak, de mégis azt teszem. Egyszerűen nem értem a női logikát. Szerintem sokszor ti sem értitek magatokat.
2022. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-mas: igen, igazad van, megkéne tanulnom hogy kell ezt kezelni és hülyeséget csináltam. Most próbálom helyrehozni.


4-es: Igen, rengetegszer még én sem értem magamat.

2022. aug. 5. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Fingj egy nagyot! Meglátod jobb lesz.
2022. aug. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Hívd fel. Meséld el neki ezt ugyanígy. Ha megérti, jó, ha nem, lépj tovább.
2022. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BotondH ***** válasza:
87%
előttem szólóval tudok egyet érteni
2022. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt: gondold el, hogy ha találkoztok, mi fog történni?

Mi lesz, ha azt mondja, hogy a te hibád?

Egyszer már találkoztatok azóta, és ott veszekedtetek. Miért?

Elkerülhető ez, ha még egyszer találkoztok? Hogyan?

2022. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!