Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítani akar-e a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar-e a barátnőm?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. Az egyik este hibáztam és a barátaiba bele álltam és sértegettem őket emellett agresszív voltam, de nem bántottam senkit. Van egy mentális betegségem, ami miatt ez az egész megtörtént. Tudott róla, de nem látta, mert nem mutattam és rosszul esett neki. Nem bírta tovább és kifutott, én utána mentem beszéltünk és azt mondta megbocsát, de utána lévő nap találkoztunk volna és nem szólt mikor. Én elmentem a helyre és ott volt megkérdeztem, hogy megbeszélhetjük-e és azt mondta majd igen. Egy órára rá azt írta kell idő neki gondolkodni. Vége lenne vagy még van esély folytatásra?

2022. aug. 7. 13:09
 1/4 anonim válasza:
94%

Szerintem várj pár napot hogy mit ír. Mivel tud a betegségedről, ezért gondolom ezt is figyelembe fogja venni a döntésénél. Megvan az esély arra hogy esetleg szakít veled, mert a lányok nem szeretik az agresszív viselkedést. Próbáld meg keresni őt a napokban, de ne legyél nyomulós, és várj türelmesen.

Szurkolok és veled együtt reménykedek, hogy a kapcsolatotok megmarad és nem fogtok szakítani ! Kitartást !

2022. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége, haver. Nem akar majd állandóan attól parázni, hogy mikor kezdesz "viselkedni".
2022. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szakítani akar ezek után, őszintén szólva meg is érteném. Fogalmam sincs a betegségedről, ezért nem akarok ítélkezni, de nem tudnád visszafogni magad, ha még tudod is ezt magadról?
2022. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakítani akar. Vagy ha folytatjátok is ott fog lebegni a "meddig?" kérdés és hangulat.
2022. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!