Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak túlreagálom? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak túlreagálom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem beszélgetni egy fiúval, és van köztünk egy szerelmi kapcsolat. Gyakorlatilag nem vagyunk egy pár (hiszen ő a világ másik felén lakik, így nehéz lenne működtetni egy igazi párkapcsolatot), de ennek ellenére én komolyan szeretem és úgy gondolom, hogy ez kölcsönös.

Minden a legnagyobb rendben ment egészen július végéig, amikor elmentem nyaralni. 2 napig nem tudtunk beszélni, mert nem volt net, és erről tudott a fiú is, hiszen tájékoztattam erről, mégis mire hazaértem ramzúdította, hogy ő mennyire aggódott értem majd napokig úgy álltak a beszélgetéseink, hogy bármit mondtam mindenre "ok" volt a válasz (vagy még annyi sem, mert volt mikor egyszerűen ignorált). Napok után kiderült, hogy valójában csak ideges volt a családi problémái miatt, bocsánatot kért, és minden hasonlóan (!) ment mint ezelőtt. Viszont valami olyan más lett: többé nem válaszolt olyan gyorsan, nem volt olyan érdeklődő, és volt hogy eltűnt akár egy-egy napra bármilyen elköszönés nélkül...

Kb. egy hete volt egy félreértésünk amikor beszéltem neki, hogy mi történik itt a magyar youtube-n (Nabu, Vendel stb.). Egy mondatomban a billentyűzet kijavította a "steal"-t "still"-re, így a hibás mondatomat úgy értelmezte a fiú, hogy "még mindig jobb molesztálni, mint más bűnöket tenni" (pedig valójában azt szerettem volna írni, hogy "még mindig jobb lopni, mint lányokat molesztálni"). Miután észrevettem a hibát rögtön kijavítottam, átfogalmaztam a mondatot, és elmagyaráztam neki, hogy mi történt. Ennek ellenére majdnem egy hétig ignorált, aztán meg egyszer csak visszatért és úgy beszélt hozzám mintha mi sem történt volna... Természetesen számon kértem, elmondtam neki, hogy hogyan érzem magam (hiszen őszintén szólva bele sem gondoltam, hogy még mindig azon az apró félreértésen rugózik). Újra ramzúdította, hogy undorodott attól amit mondtam, meg egyébként is borzalmasan érzi magát, és hogy én nem tudom, hogy ő min megy keresztül... Végül bocsánatot kért, mert "olyan dolgokat mondott amiket nem kellett volna"

Azt hiszem most minden sínen van, de úgy érzem, hogy nem feltétlenül tisztel engem, és bármelyik pillanatban lelépne...


2022. aug. 22. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most az a gond hogy kijavított valami szót az autokorrekt? Ki kell kapcsolni.
2022. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit fájt elolvasni, őszintén. De jobb lenne azon is végig menni, hogy random miért tűnik el valaki, akit nem tudsz nyomon követni. Talán ő nem lát annyit a dologba mint te és találkozik mással, mi semmit sem tudhatunk. Ha meg nem tudod megbeszélni vele mert ignorál meg eltűnik kis szarságok miatt amit egy normális ember simán elfogadna akkor talán ott kéne hagyni, valószínűleg nem lesz jobb semmi és online tuti nem változtatsz rajta. Egy szó mint száz ha nincs ló jó a szamár is.
2022. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát az ilyen táv-udvarlásban a 'táv' része a legnehezebb. 😅

A legnagyobb baj ilyenkor nem is azzal van, hogy nem vonzódsz a másikhoz, vagy, hogy ő nem vonzódik hozzád, hanem azzal, hogy túl távol vagytok egymástól, és nem tudod, hogy tényleg mi van a másikkal, miért nem ír, stb.

Sajnos nekem is sikerült egy olyan lányba szerelmesnek lennem, aki tőlem 180 km-re lakik, (de még szerencsére Magyarországon belül 😅,) de hát így se könnyű, mert ő sem mindig válaszolgat, pedig kéne, de legalább ha többet beszélnénk, akár egy randit is megszervezhetnénk. Lehet szerintem rá is írok mindjárt...


De komolyabbra fordítva a szót: pl. szoktatok videóchatelni, vagy telefonálni?

Ezek az azért olyan dolgok, amik kicsit tovább lendítenek egy kapcsolatot, közelebb hoz.


De lehet aztán én is rosszul gondolom, és lehet mindjárt kiírok én is egy kérdést... 😅😅

2022. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy kérdésem van. Miért "jártok" ha a világ másik felén lakik? Ebből igazán barátság se lehet nagyon, nem az hogy kapcsolat. Inkább iskolában keress párkapcsolatot, mint az interneten. És, ha folyton eltűnik, majd elkezdi hogy nem érted a helyzetét,akkor mond meg hogy ő se érti a tiédet. Ez egy tipikus toxicos srác. Kerüld el messziről szerintem.
2022. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!