Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj, ha ezt mondtam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha ezt mondtam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
"Olyan pici vagy, hogy legszívessebben belegyömöszölnélek a hátizsákomba mint egy plüsst hogy mindenhová elvihesselek magammal"

2022. nov. 13. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Évek óta nem voltam fent gyakorin első napom újra de ugyanolyan bolondok vannak itt mint régen dettó
2022. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy az, aki állandóan gügyög a barátnőjének mint egy fogyatékos, és feleségül akarja venni 16 évesen, mert olyan cikicukimuki nyuszimuszi plüss? Engem őszintén szólva megijeszt, hogy egy ilyen szabadlábon lehet, elmehet mellettem az utcán.
2022. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es! Nem...Sokkal bolondabbak, de majd látni fogod.
2022. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De én őt nem ismerem.
2022. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha nekem mondtad volna ezt úgy kivágtalak volna, hogy te is belefértél volna egy hátizsákba
2022. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%

A pici jelző kifogásolható, de ha a barátnődet ez nem zavarja akkor rendben van.


Mint egy plüsst..őket nem szoktuk túl gyengéden.


Én nem találom romantikusnak, de sértőnek sem csak furcsának. Gondolom azért akarnád mindenhova magaddal vinni mert szeretsz vele időt tölteni.


Nincs vele baj amíg ő nem sértődik meg rajta.

2022. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha zavarja hogy alacsony növésű, akkor igen, egyébként szerintem ez aranyos volt
2022. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagy papucs lehetsz
2022. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
96%

Én 157 centi vagyok és nem zavar, úgyhogy ha ilyet mondana a barátom, csak nevetnék egyet rajta. És az, hogy azt akarja, vele legyek, még jól is esne.

Úgyhogy részemről ezzel nem lenne gond, de megértem, ha valakinek meg furcsa. Viszont mi nem a barátnőd vagyunk, csak ő tudja, hogy neki hogy esett. Ha ennyire zavar és nem tudod olvasni az adott pillanatban a reakcióját, akkor kérdezd meg tőle.

2022. nov. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!