Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi időbe telik elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik elfelejteni egy első szerelmet?

Figyelt kérdés

Kis háttérsztoriként, lány vagyok és volt már egy pár kapcsolatom, alakulóm stb. Egyik sem volt túl hosszú, 1-4 hónap között.

Tavasz elején megismertem egy fiút, akivel rögtön egy hullámhosszon voltunk és úgy éreztük mindketten mintha 1000 éve ismernénk egymást. Elég hamar hivatalosak is lettünk, az első pár hónap nagyon jó volt. Oda voltunk egymásért. Soha senki iránt nem éreztem még ilyet mint iránta, nagyon más volt mint bárki akit ismertem előtte.

Szeptemberben kezdtek el elromlani a dolgok, mivel mindketten nagyon elfoglaltak voltunk (iskola, munka, edzés stb). Egyre kevesebbet tudtunk találkozni, és volt egy pár veszekedésünk. Végül szeptember végén szakítottunk, elég váratlanul ért és az egész helyzet nagyon bonyolult volt. Már majdnem 2 hónapja nem beszéltem vele, nem láttam, semmi kapcsolat nincs köztünk most már. Ő valószínűleg tovább lépett, én is beszélek azóta valaki mással de egyszerűen nem tudom azt érezni mint vele. Folyton érzem a jelenlétét, és még reményt fűzök hozzá hogy egyszer folytatjuk.

Létezik hogy 2 hónap alatt nem tudtam elengedni valakit? Mikor fog ez elmúlni? Nektek volt ilyen? Szívesen várok bármilyen történetet vagy segítséget ezzel kapcsolatban, előre is köszönöm.



2022. nov. 20. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz az első, egyén függő, hogy mennyi idő feldolgozni. Szerintem amíg teljesen ki nem heverted/rendbe nem jössz addig ne kezdj bele mással, mert annak úgysem lesz jó vége.

Persze valakinél segít valakinél nem. De ha még mindig érzed, hogy kötődsz az előző párodhoz, akkor inkább ne kezd bele senkivel egy új kapcsolatba, legyél a barátaiddal, kirándulj szórakozz stb.. ami jól esik. Amint már semlegesen tekintesz vissza arra a srácra, akkor tudod, hogy mostmár jöhet a következő.

Ne akarj minden áron kapcsolatot, egyedül is jól meg lehet lenni egy darabig, ne foglalkozz azzal, ha a környezetesben más havonta cserélgeti a fickóit és ő így “menőnek/lazának” néz ki. Rakd rendbe magad lelkileg előszőr.

2022. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi időbe telik elfelejteni egy első szerelmet?"

Hát, nekem az első (amit számontartok) 13 éves koromtól majdnem 16 éves koromig tartott, amikor is belezúgtam az osztálytársnőmbe, úgyhogy 2 és fél év volt, majdnem három. :) Később már 5-6 hónap alatt kiszerettem másokból, ha szerelmes voltam, de dobtak, vagy akár ha össze sem jöttünk. :)

2022. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet, kedves kérdező? Azóta hányadik "első" szerelmet fogyasztod már? :)
2023. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már a 12. igazi nagy szerelménél tart.
2023. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bárcsak, de sajnos azóta is leragadtam annál az egy személynél
2023. ápr. 22. 19:51
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Tudom, mindenki ezt mondja, de idővel tényleg jobb lesz 😉

2023. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
what is love? baby don't hurt me, don't hurt me, no more :D
2023. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!