Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-33 Áldás vagy Átok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-33 Áldás vagy Átok?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit csináljak össze jöttem egy 16 éves csajjal nagyon nehezen vitt rá a lélek persze tudom hogy nagy a korkülönbség de annyira egyet értettünk mindenbe a szüleivel össze barátkoztam hihetetlen nagy lett a kötelék én próbálok mindent kihozni hogy ne legyenek kétségek De olyan dolgok derültek ki a kis csajról és derülnek ki folyamat hogy a hajam égnek áll és a szülei sem tudnak róla azt mondja azért mondja el ezeket nekem mert bízik bennem De én is elítélem és még magamban is kell tartani ezzel szemben meg már másképp gondolok a kis csajra és sajnálom meg dühös is vagyok egyben. És nem hogy azon lenne hogy bebizonyítsa az ellentétét még egyre jobban csinálja a hülyeségeket.

Mindig mondja hogy nagyon szeret meg én vagyok az élete értelme. De akárhányszor elmegyünk valahová elvonul telefonálni folyamat pasikkal chat el azt hiszi hogy én nem tudom meg nem látom

A megismerkedésünkkor egyáltalán nem gondoltam volna hogy ennyire könnyen megvehető. De nem haragudnék rá ha őszinte lenne mert akkor békével elválnék tőle hiszen tudom hogy fiatal és élnie kell még Csak azt is tudom hogy ostobaságokat csinál pedig elég jómódú családból származik és nagyon jó iskolába is jár. Szerintetek szedjem a sátorfámat?



2023. jan. 23. 10:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
34%
Ja és áldás :)
2023. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mondtad volna, hogy 8 hónapja vagytok együtt, eskü megtippeltem volna, hogy ki a csaj 😆
2023. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

Itt nem a korkülönbség a gond, hanem hogy egy ribizli. Bár nem fejtetted ki, de gondolom erről van szó. Hát itt két dolgot tehetsz, vagy mint idősebb férfi, kihasználod a korkülönbségből származtatható dominanciád, és megpróbálod helyrerakni, vagy hagyod a fenébe. Én inkább az utóbbit javasolnám.

Amúgy meg mivel ő is hazudik neked, simán kiteregetheted a dolgait akár a szüleinek, is. Ha ő sem fair, te se legyél az. Aztán majd koppan, és talán helyrerázódik.

2023. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
EGyébként nem fogja tudni helyrerakni... Tapasztalatból mondom, az ilyenek rohadt sunyik... Lehet pár napig, egy-két hétig bírni fogja, de nem fog sokáig működni.
2023. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
58%
De mondj már pár példát, hogy mik történnek? Csoportszex? Meg hasonlók? Jöhet privátba is, ha gondolod.
2023. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy lepontozós komment, de leírom, amit gondolok, mert szerintem érdemes erről tudni:

Ezt nem egy 33 éves ember írta. Az írás alapján egyértelműen látszik, hogy a kérdező sem lehet több 16-nál. És itt nem a helyesírásra gondolok csak, inkább a megfogalmazásra.

"De akárhányszor elmegyünk valahová elvonul telefonálni folyamat pasikkal chat el azt hiszi hogy én nem tudom meg nem látom" - Ez meg a másik. Adott egy 33 éves ember, tapasztalattal és csajokkal a háta mögött, de nyilvánvaló dolgok ellenére sem szakít? Hihetetlenül nagy lett a kötelék, de más pasikkal chatel? Egy felnőtt embernek ezek a dolgok azonnali szakító indokok lennének, de a kérdező pont úgy ragaszkodik a csajhoz, mint egy naív tini fiú. Véletlen lenne?

2023. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem onlyfans meg hasonlók.
2023. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
54%

16


Szerintem egyáltalán nem hihetetlen ez a sztori, miért lenne az? A kor nem jár automatikusan bölcsességgel, érettséggel. Ha így lenne nem, nem lenen az a sok golddigger nő meg a sugardaddy-k. A kérdező fogott magának egy fiatal puncit, tudja, hogy a csaj bármikor talál helyette 100 másikat, így elnéz neki a szennyes dolgait.

2023. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
#18 Nekem főleg az írása fura. Nem a sztori hihetetlen, azzal semmi gond nincs, csak nagyon nem akarom elhinni, hogy ezt egy felnőtt ember írta ki. Az egész megfogalmazás, meg az a rengeteg helyesírási hiba... Semmiben sem különbözik ez, mint az itt (valódi tinik által) kiírt többi kérdés.
2023. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 NTBS ***** válasza:
14%
Majd kiderül, adj egy esélyt magatoknak.
2023. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!