Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Kicsit furán hangzik, de annyira nincs szerencsém a párkapcsolatokkal. A mostani eset az az, hogy kezdetem összejönni egy lánnyal, viszonylag sokat is beszéltünk, de a végén kiderült, hogy mindketten kicsit “benéztük” a másik életkorát. Én idősebbnek nézek ki mint ami vagyok, ő meg fiatalabbnak. Annyi a lényeg, hogy kiderült, hogy a lány több mint 3 évvel idősebb mint én. (Azóta nem beszéltünk) Most hagyjam, vagy próbáljam folytatni ami elkezdődött?

16/f


2023. jan. 28. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma?

Ha úgy érzitek, hogy összeilletek, akkor ismerkedjetek tovább, és majd kiderül.

2023. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én esetemben ez úgy van, hogy én 17 vagyok, a lány akivel ismerkedek meg 8 hónappal idősebb, nemsokára 18, suliban pedig 2 évfolyammal van felettem. Nekünk ez nem jelent gondot (azon kívül hogy fél év múlva megy továbbtanulni), mivel kevés a különbség. Nektek azt tudom javasolni, hogy ha egyenként jól kijöttök egymással, ne ez legyen a mérvadó. Persze tudom, nem a legszerencsésebb, de pont ez teszi különlegessé a dolgot. Szóval szerintem nem a világ vége.
2023. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát. Azért nem beszéltek, mert majdnem 20 éves a csaj?

Másrészről meg megértem, ennyi idősen azért hangsúlyosabb(nak tűnnek) a korbeli különbségek, mint mondjuk ha egy 32 és egy 35 éves személyről lenne szó.

Rajtad múlik, hogy szeretnél-e valamit, akár barátságot, akár többet. Ehhez mérten hagyd, vagy folytasd.

2023. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig jól elbeszélgettetek, akkor nyugodtan folytassátok, ha jól érzitek magatokat. Ha viszont biztosra akarsz menni, akkor kérdezd meg tőle, hogy őt mennyire zavarja ez a korkülönbség és ha neki se számít, akkor mehet minden tovább.:)
2023. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd nyugodtan
2023. jan. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kin múlik, hogy nem beszéltek? Ha ő szakította meg a kapcsolatot, akkor hagyd.
2023. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt az “azóta nem beszéltünk” azt úgy értettem, hogy nem találkoztunk azóta, kb 1hete
2023. jan. 29. 11:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, az más.


Akkor csak a legfontosabbat nem írtad: te szeretnéd folytatni?

Ha igen, keresd ugyanúgy, mint eddig.

2023. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Hiánypótlásnak jó, de hosszan tartó kapcsolatra nem megfelelő. A lány egyetemre megy, kevesebbet tudtok találkozni, könnyen elhidegültök. Akadhat neki valaki. Szóval - bármennyire is megértitek most egymást - nem lesz jövője.
2023. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
9: nem értek egyet
2023. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!