Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Kicsit furán hangzik, de annyira nincs szerencsém a párkapcsolatokkal. A mostani eset az az, hogy kezdetem összejönni egy lánnyal, viszonylag sokat is beszéltünk, de a végén kiderült, hogy mindketten kicsit “benéztük” a másik életkorát. Én idősebbnek nézek ki mint ami vagyok, ő meg fiatalabbnak. Annyi a lényeg, hogy kiderült, hogy a lány több mint 3 évvel idősebb mint én. (Azóta nem beszéltünk) Most hagyjam, vagy próbáljam folytatni ami elkezdődött?

16/f


2023. jan. 28. 21:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ki hogy van vele de én hiánypótlásért nem jönnék össze senkivel
2023. jan. 31. 14:01
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem jönnél össze senkivel hiánypótlásra. Becsüllek érte, de sokan megteszik azért, hogy valaki legyen addig is, amíg nem jön egy jobb...
2023. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Pár napja beszéltem vele instán, ilyen hétköznapi témákról, igazából annyit vettem észre hogy mintha ő is akarna velem beszélni, mivel írta hogy dolga van, én meg kérdeztem hogy hagyjam e amire azt mondta hogyha nem akarná hogy beszélgessünk akkor nem beszélgetnénk. (Bár lehet csak olyasmit kellet csinálnia aminél én izgalmasabb vagyok xd ugyhogy sokkal előrébb nem lettem)
2023. febr. 3. 15:27
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja és köszi az eddigi válaszokat.
2023. febr. 3. 15:27
 15/16 NTBS ***** válasza:
84%
3 év. Sok helyen ennyi a korkülönbség. Folytassátok.
2023. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
ha őt egyébként nem zavarná akkor folytassátok,de ha ő hagyta fel a beszélgetést,később nincs gond a korral,ha a pasi fiatalabb,de ilyen tini korban azért fejben lévő gondolkodásban sokat számít az a 3 év,egy 19 éves érett hölgy általában már kezd előre gondolkodni a jövőt illetően,míg egy 16 éves srác nagy átlagban még a gyerek szót sem akarja meghallani,és egyéb életbeli kérdések
2023. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!