Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha úgy érzem nem vagyok fontos a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az,hogy lassan 5 hónapja vagyok együtt a barátommal.Osztálytársak vagyunk,így ismertük meg egymást.Az utóbbi időben úgy éreztem, hogy nem töltünk együtt elég időt,csak az iskolában vagyunk együtt és néha suli után egy picit.Amikor velem van mindig a telefonját nyomkodja. Alig tudunk kettesben beszélgetni,mindig ott van a haverja. Írásban szinte nem is beszélünk,nem szokott rám írni. Eddig úgy voltam vele,hogy még csak most alakul ki a kapcsolat,nem vagyunk elkésve. Viszont így 4 hónap után azért már jó lenne ha tudnék vele egy jót beszélgetni kettesben. Kb.2 hete,hogy mondtam neki mi a bajom ezzel és kértem,hogy tartsunk szünetet. Szünet után minden jobb volt,láttam hogy változtatott.De most egy ideje már nem találkoztunk(beteg vagyok,nem vagyok suliban) és rám sem ír hogy hogy vagyok vagy valami. Rosszul esik,mert nem akarok mindig én írni. Szerintetek miért ilyen? Nem vagyok neki fontos? Úgy érzem,hogy csak azért vagyok neki hogy legyen valaki,mindegy hogy ki az. Mit csináljak?

16/L



2023. márc. 10. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

El kell engedni…


Nem találkoztok, nem keres, nem érdeklődik, gondolom tisztában van vele hogy beteg vagy…

2023. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Elég szomorú. Én is így vagyok a lánnyal, aki "szeret", szóval én nem mondom azt, hogy szakíts vele, de sajnos azt tudom mondani, hogy ne várj sokat tőle....
2023. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

“Amikor velem van mindig a telefonját nyomkodja. Alig tudunk kettesben beszélgetni,mindig ott van a haverja. ”


Éretlen, nem tudja, hogy mondja meg, hogy vége.

Maradj ki ebből. Ez a kapcsolat már csak osztálytársi kapcsolatba csúszott vissza.

Nincs semmi baj. Most tanulod a kapcsolat kezelését.

Elegánsan maradj ki belőle. Például ne érj rá. Ne akkor indulj el a suliból, amikor ő. Ha kérdezne, mondd azt, másfelé mész, különben sem akarsz zavarni, mikor a barátjával van.

Eleve nem jó kimutatni a túlzott ragaszkodást.

A tini korszak erősen változó korszak, a nagy robbanáson, fellobbanások és hirtelen ellobbanások korszaka. Az érzelmi dúlások és váratlan lehangoltságok korszaka.

A kapcsolatok jönnek-mennek, te meg tapasztalsz, épülsz, néha sérülsz, abból is tanulsz, csiszolódsz.

Váratlan szerelem, ellobban, vége, de nem a világbége! 🙂

2023. márc. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Mem törődik. Eled egyátalán, nem keres, nem ír, nem kérdezi meg hogy vagy, pedig tudja hogy betegen fekszel otthon. Az ilyet el kell engedni, nem éri meg a fáradtságot, hogy ő jól érzi magát, te meg egy idegroncs vagy, mert egy randira nem képes elvinni néhanapján, vagy esetleg sétálni egyet. Ne tűrd, mert fejedre fog nőni. És kitartást neked☺️
2023. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neki tök mást jelent ez a kapcsolat, mint neked. Szerintem is jobb elengedni.
2023. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Hétfőn újra megyek suliba,szóval találkozni fogok vele. Majd szóvá teszem neki,hogy nem esett jól,hogy nem érdeklődött mi van velem. Ráadásul amikor elkértem a leckét nem küldte el végül.Ennyire számíthatok rá...

Ha ezek után nem változik,akkor elengedem.

2023. márc. 11. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress új barátot. Sok fiú van még a világon.

Aki meg se kérdezi, hogy mi van veled, miközben betegen fekszel otthon, az nem érdemel több esélyt.

2023. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha akarod, akkor elég elmondani, de kár új esélyt adni, mert ilyenkor jönnek az újabb és újabb esélyek. Szerintem ezt tényleg le kéne zárni még akkor is, ha fűt fát ígér. Egyszer már megtörtént, nem változott hosszasan.

Persze te tudod, hogy mit akarsz, de jó eséllyel csak rosszabb lesz.

2023. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ápdételj, mi történt.
2023. márc. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!