Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányom barátja eljöhetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom barátja eljöhetne velünk wellnessezni?

Figyelt kérdés

Fél éve vannak együtt, egyik hétvégén elmennénk wellnessezni valahova. Mennyire lenne jó ötlet őt is elvinni? Még sosem volt velünk ilyen nyaraláson. Nem érezné magát kellemetlenül?

Köszönöm a segítséget!



2023. márc. 18. 21:45
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! A lányom tud róla, a fiú jól kijön velünk, és nem szokták nyalni egymást. Azt nem értem, hogy miért lenne probléma nekünk ha látjuk fürdőruhában. Nyáron bárhova megyünk mindenki úgy van. Na mindegy.

Az anyagiakat mi fedeznénk, hiszen ugye mi vinnénk, de ha ez az ő szüleinek kellemetlen, valamennyit beleadnának. Köszönöm mégegyszer!

2023. márc. 19. 12:06
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

kérdező ne foglalkozz a 8-as és 9-es válaszával

Egy fürdőben tök természetes, hogy mindenki fürdőnadrágban van

Vagy csak hülyeségből vagy prűdségből írtak ilyesmiket szerintem

2023. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól kijöttök, akkor nyugodtan.

Ha együtt vannak, akkor ismerik meg egymást az emberek. Egy ilyen ismerkedés csak használhat mindenkinek.

2023. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
Én a lányom barátja előtt nem mutatkoznék bikiniben(ahogy otthon fehérneműben sem). Nyilván a többi idegen ember nem érdekel.
2023. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

#14: ez azt jelenti, hogy ha összeházasodnak, akkor se lesz közös nyári programotok?

Ez nekem eléggé prűd dolognak tűnik.

2023. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
35%
Lesz csak ruhába.
2023. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
17%

EZ tűnik prűd dolognak.

Lepontozgatni meg nem kell, így is értem.

2023. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Igen, ez érdekes. Szerintem semmi probléma nincsen azzal ha fürdőruhában látnak. Ő egy gyerek, nem veled fog folglakozni.
2023. márc. 19. 20:32
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne foglalkozz a hülye kommentekkel

Egy fürdő létesítményben semmi nincs abból, hogy kit látsz fürdőruhában.

A barátnőjével fog foglalkozni nem veled.

Amúgy meg a normális ember semmi szexuálisat nem lát az anyósjelöltben ahogy az anyjában sem.

Ugyanúgy évtizetekig amikor osztálykirándulás volt senkit se zavart, hogy a tanár is be mer menni fürödni a 40fokban fürdőruhában egy csapat osztály előtt......

2023. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Igen. Teljesen igazad van. Köszönöm!
2023. márc. 20. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!