Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányom barátja eljöhetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom barátja eljöhetne velünk wellnessezni?

Figyelt kérdés

Fél éve vannak együtt, egyik hétvégén elmennénk wellnessezni valahova. Mennyire lenne jó ötlet őt is elvinni? Még sosem volt velünk ilyen nyaraláson. Nem érezné magát kellemetlenül?

Köszönöm a segítséget!



2023. márc. 18. 21:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
5%
19: azért én Ildikó nénire a víz alatt hegyeztem a cerkát.
2023. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Pont erről beszéltem.
2023. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt némely válaszból is az derül ki hogy a meztelenséget túlszexualizálják és ezért alakul lassan ki az a szemlélet hogyha valaki rendeltetésszerűen meri használni az uszoda zuhanyzót akkor az már mutogatós pedofil stb.......

Közbe meg csak letusolt ami 5-6 éve természetes volt

2023. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ezeket Amerikából vettük át, ott ilyen iszonyú prűdek az emberek, általában a puritánok utódai.

Régen csak ott árultak kislányoknak és akár felnőtt nőknek nullás melltakarókat.

Nem csak strandra, hanem normál ruha alá is.

Mára sikerült elterjeszteni itt is.

2023. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24%
Istenem de imádtam régen, mikor a 14-16 éves lányok gyakran nem hordtak melltartót, és dárdaként döfte át a megduzzadt mellbimbójuk a felsőjüket egy forró nyári délelőtt. Úristen, de jó volt.
2023. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el örülnénk neki nagyon, ha a lányok nem rejtegetnék annyira magukat.
2023. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%

Régebben strandon előfordult, hogy lekapták a melltartót.

De ez rég volt.

2023. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. De vigyetek vazelint is és antibébi pirulát is. Ki tudja mi történik egy izzasztó wellness szaunában. Hány évvel idősebb a fiú a lányodnál? Ha 10-el lehet dupla adag pirula kell majd.. :)
jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!