Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, egy párszor elváltak útjaink de a legutóbbi összejövetelnél (kb fel eve tart)

Úgy éreztük ez valami másnak a kezdete. A szakítások pár napig tartottak egyébként. Ezúttal viszont a munka avatkozott be. Kb fél éve dolgozik, egy szabadnapja van. Nem együtt élünk tehát ez nagyon megnehezíti a találkákat. Saját magára sincs ideje, amit megértek.

Amikor találkozunk vagy játszik a barátaival vagy alszik. Nem akarok középpontban lenni, de az elmúlt két napban kétszer siratott meg azzal hogy nem érzi a kettőnk közötti távolságot.

Nem akarok az a barátnő lenni aki választás elé teszi, hogy a munka vagy én.

Van még valaki akit volt/van ebben a helyzetben? Mit lehet tenni ilyenkor? Mellékesen hozzátenném hogy mióta dolgozik, azóta sokkal ingerültebb, sokat veszekszünk. Hisztinek van beállitva minden olyan beszélgetési kezdeményezésem ami a problémáimmal kapcsolatos. ( mindig rá kérdezek hogy neki van e valami amiben ugy gondolja változtatnom kell, a valasz mindig nem)

Arra is gondoltam hogy mar nincs ereje fent tartani egy kapcsolatot, de ez mind a munka miatt lenne?

Válaszaitokat elore Koszonom



2023. márc. 21. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Ez esetben szerintem érdemes lenne elengedni egymást, szakítani. Említetted, hogy korábban is voltam problémák, és úgy látszik az idő hiánya ezt csak felerősíti. Nem szerezne egyikőtöknek sem hosszútávon boldogságot egy ilyen kapcsolat, szvl ha jót akarsz magatoknak, megbeszéled vele és közös érdekből elfelejtitek egymást.
2023. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából a szülei miatt mentunk szet tobbszor is. Egyszer mentunk szet veszekedes miatt
2023. márc. 21. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És ez milyen jellegű veszekedés volt? Mi volt a kiváltó ok, lezárás, konklúzió?
2023. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Amikor találkozunk vagy játszik a barátaival vagy alszik" - Ne a munka és közted válasszon, hanem a baráti játék és közted. A barátok fontosak, de egy játéknak azert nem kéne fontosabbnak lennie nálad.
2023. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!