Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudok tenni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Rutinpályán megismertem egy srácot, ideadta a motoroskesztyűjét, elkezdtünk dumálni meg talizgatni és igy összejöttünk.

Nah, hát nagyon aranyos, udvarias, hűséges srácnak tűnt...

Nyáron minden rendben volt, full szerelmes és boldog voltam vele.

Aztán szeptemberben elkezdődött a suli, elment koliba és akk kezdődtek a problémák...

Hétköznap próbáltam vele messengeren kommunikálni, ami egy ideig működödtt, de utána egyre kevesebbet foglalkozott velem...

Aztán szakított velem, mert eltávolodtunk.

Én kértem h beszéljük meg és oldjuk meg, de nem akarta.

5nap után kibékütünk és 1hónapig minden rendben volt, de utána megint leszart és egyik nap írt egy regényt h már nem szerelmes belém úgyh legyünk csak barátok💔😭

Életem legfájdalamasabb része volt amikor ezt elolvastam, mert tudtam h ha szeret és erős a kapcsolatunk akk együtt átvészelhetünk bármit, de ha nem szeret akk kuka😭💔

Utána eltelt kb 1hét és kezdtem jobban lenni de találkoztam egyik barátnőmmel, és elmondta nekem h a srác kikezdett vele amikor még együtt voltunk... (mutatta a beszélgetést)

Megint padlóra kerültem, de volt egy oszt.társam, akivel jóban voltam akkor, és mindig órákat tudtunk beszélgetni.

Egyik témaból jött a másik, és sose volt kínos csend.

Meg ugye ott volt az is, h sírtam az exem után, ő pedig mindig meghallgatott és segített tovább lépni.

Épp h felkeltem egyből ráírtam és hajnal 2-3ig nyomtuk.

Aztán találkoztunk, és úgy alakult h összejöttünk.

Ugye ő másik városban lakik, és mindig vonatoztam hozzá.

Eltelt 1hónap, amikor exem is ott volt az állomáson es ő is ment haza.

Vonaton beszélgettünk, utána meg kicsit sétáltunk a városban.

Miután hazaértünk rámírt, és beszélgettünk.

Bocsánatot kért, vissza akart jönni hozzám én pedig úgy éreztem h titkol előlem vmit ezért feltettem neki néhany kérdést.

Kiderült, h soha nem szeretett és csak azért jött velem össze, h elfelejtse azt a lányt akivel össze akart jönni de nem sikerült, mert van pasija.

Nekem itt megint összetört a szívem és padlóra kerültem😭

Utána még párszor rámírt bocsánatot kérni, meg nyalizni, de mindig írtam neki egy regényt amiben elmagyaráztam h miért nincs már értelme belekezdni bármibe is vele.

Aztán egyszer találkoztunk, és annyi történt h beszélgettünk suliról, edzésről meg ilyen dolgokról (szóval olyanok voltunk mint 2barát) és volt egy ölelés.

Az a lényeg, h nem jöttünk össze és nem történt köztünk semmi barátság extrákkal dolog.

Eltelt néhany nap, ás a barátommal megszaporodtak a veszekedések, és szakítás szélén voltunk, mindig egy hajszálon múlott, de végül kibékültünk.

Aztán taliztunk, és elmondtam neki, h amikor összejöttünk úgy éreztem h szeretem őt, de idővel rájöttem h ez fellángolás volt es már csak barátként szeretem őt, úgyh maradjunk barátok mert ő a legimádnivalóbb fiú a világon, nagyon jó társaság, megbízható és mindig ott van ha szükségem van rá úgyh szeretnék vele jóban maradni.

Először haragudott rám, bedurcizott, de kb 3óra alatt meg enyhült es kibékültünk, úgyh hazafele úton jó hangulatban váltunk el és tenyleg olyanok voltunk mint 2barát.

De ugye ő mindig féltékenykedett az exemre, mert mindig neki sírtam h mennyire szeretem és hiányzik, úgyh ráírt a srácra kérdezősködni.

Az exem meg vissza akart szerezni, úgyh kihasználta az alkalmat.

Rámirt, és megzsarolt h vagy megbocsátok neki mindent, visszamegyek hozzá és folytajuk ott ahol abbahagytuk, v soha többet nem beszélünk.

Én ebbe nem mentem bele, úgyh annyit írtam neki, h szia.

Emiatt megharagudott rám, és másnap találkozott a 2fiú.

Az exem elmondta neki, h szakítás után még beszélgettünk meg találkoztunk, átöleltem őt, meg minden kis hülyeséget amit lehetett kiszínezett és ellenem fordította.

Pl: képeket mutogatott rólam ami akk keszült amikor vele jártam, meg akk amikor együtt voltunk lefeküdtem vele és ezeket a storykat is elmesélték egymásnak, szóval teljesen lejáratott előtte, és most haragszik rám mert azt hiszi megcsaltam őt, pedig nem mert nem volt köztünk semmi, mert barátként viselkedtem vele...

És ugye nekem ő oszt.társam, és volt olyan h késtem óráról, tanár kérdezte kik hiányoznak, erre megszólalt: "*nevem*, az a büdös k*rva"... szóval suliban bosszúból megaláz, lejárat, szid meg ilyenek...

Én meg mondhatok neki bármit, nem nekem hisz hanem az exemnek és nem tudom bebizonyítani h nekem van igazam😭🤬

Úgy volt, h barátok maradunk, de szóba se akar velem állni, és még 5évig nézhetjük egymást képét mire leérettségizünk...😭💔

És most bűntudatom van, mert az 1.srác tényleg szeretett engem, én pedig nem tudtam neki viszonozni, és ez bánt, meg ugye ott van az is, h azt hiszi megcsaltam őt, de ez nem igaz és nem tudom neki bebizonyítani...

Az 1.srác meg egy gonosz patkány, és miatta is bűntudatot érzek, mert nem kellett volna szóba állnom vele és akk nincs ez a baj, úgyh buta voltam😭

Végleg el akarom őt felejteni és kisheretni belőle, a másik sráccal meg ki akarok békülni és jóban maradni🥺


Mit tegyek, h megoldódjon ez a helyzet?


2021. márc. 21. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt jól becumiztad...mit lehet ilyenkor tenni? hagyni mind a kettőt a p..ba, aztán keresni valaki mást. Szerintem akkor leszakadnak már rólad.
2021. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, mindenki ezt mondja akinek elmeséltem.

De engem zavar, h k*rvának gondolnak, és szeretném tisztára mosni a nevem, és kibékülni a sráccal.

Nem akarok vele összejönni meg semmi ilyesmi, csak azt akarom h higyjen nekem és múljon el a harag.

2021. márc. 21. 13:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már bármit is csinálsz k..nak fognak tartani :D a férfiak ilyenek. Én is az vagyok azért mondom ezt, ha összeállsz valaki mással akkor azért fognak, ha nem akkor azért "mert játszadozol velük".
2021. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

5 év érettségéig?

Akkor te 16 éven aluli vagy

2021. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb taktika mikor próbálnak megalázni és idegesíteni: ne vegyél róla tudomást. Szűnjenek meg létezni számodra, ne foglalkozz velük. Ha látják, hogy milyen jól vagy nélkülük és nem tudnak megtörni, akkor békén hagynak.
2021. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát ezt csúnyán mondva"megérdemelted"... Minek találkozgatni kettővel?

Az meg eléggé ütött hogy "5 év mire érettségizel". 14 évesen rendesen bekezdtél mit ne mondjak.

2021. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért írtam, h 5évig nézzük egymás képét, mert 0.-osok vagyunk jelenleg, és összesen 5évig leszünk gimisek.

16 éves vagyok.

2021. márc. 21. 14:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Szóval 20-21 évesen érettségizel? O.o
2021. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

20éves leszek amikor érettségizek.

De nem a kor a lényeg, hanem h mit tegyek, h jó legyen?

A gonosz fiúba vagyok szerelmes és el akarom őt felejteni mert csak a baj van vele, a kedves srácot meg barátilag szeretem, és ki akarok vele békülni.

2021. márc. 21. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Buta vagy,mert hiába vagy szerelmes az eszednek felül kellene írnia illetve nem engedelmeskedni az érzésnek ami tönkreteszi az életedet.

De te az a önsorsrontó tipus vagy, lehet hogy nagyon rossz emberekkel fogsz kezdeni és sose lehetsz boldog.


A megoldás hogy mindkettőt elfelejted és szerzel egy kis önbecsülést

2021. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!