Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy férfival együtt voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfival együtt voltunk néhány alkalom erejéig, viszont nem volt hivatalosan kimondta, hogy kapcsolatban voltunk, akkor mi mik voltunk egymásnak? Akkor is exnek számít, ha nem volt hivatalossá téve?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 14:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hamarabb teherbe lehet esni?
2023. márc. 23. 14:57
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
Egy újabb intelligens nő…Nem csoda hogy csak dugni voltál neki jó…azt sem tudod mi az a védekezés de garantálom úgy szopsz mint egy 2 éves csecsemő…egy exnek értéke is szokott lenni, szóval nem jött be .
2023. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az intelligens választ. Sokat segítettél
2023. márc. 23. 15:05
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mikor történt, de érdemes lenne elhúzni egy nőgyógyászhoz azonnal és egy esemény utáni tablettát kérni.

Jobb megnyugodni, mint parázni, és később azon gondolkozni, hogy megtartsd, vagy menj abortuszra.


Ha már kicsúsztál az eseményutáni időből (nagyon kevés nap, szóval ha lehet, még ma mennék) akkor agyalhatsz, hogy megtartod, vagy elveteted.

ha megtartod, akkor követelhetsz gyerektartást, ha tudod, hogy ki volt. Persze bizonyítani is kell tudni, hogy ő az apa, pl. hivatalos apasági teszttel. (A suttyomban készített nem bizonyító erejű bíróságon, és törvénytelen is). Bíróság kötelezheti DNS vizsgálat készítésére, és ha ez bebizonyosodik, akkor már sima ügy, a gyerektartási.

2023. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Az esemény utáni tablettáról már lecsusztam. De az nem tudom, hogy mennyire számít de amikor megtörtént a dolog, akkor pont megvolt
2023. márc. 23. 16:43
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Szeretném remélni, hogy csak egy troll vagy. Valahogy ez a sejtésem.

Talán egy terhességi teszt majd segít kideríteni, hogy mi a helyzet.

Akkor még mindig lehet dönteni, hogy abortusz, vagy megtartod.

2023. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll.

Ezek tényleg megtörténtek és így, ahogy itt leírtam.

2023. márc. 23. 16:54
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont megvolt, akkor kisebb az esélye, hogy terhes leszel, de így is lehetsz. Amúgy látszik, hogy nem vagy elég érett a szexre, inkább ne csináld még egy ideg.
2023. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ez volt az első alkalom jó, hogy nem vagyok tisztába még mindennel.
2023. márc. 23. 17:14
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
Valahogy minden troll azt mondja, hogy nem troll, és minden hazudós azt mondja, hogy nem hazudik.
2023. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!