Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak h újra összejöjj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h újra összejöjjünk az exemmel?

Figyelt kérdés
Korulbelul fel éve szakitottunk ami miattam volt mert leszartam a fejet és mindig minden fontosabb volt nála és ezt be is látom szóval az én hibám volt amiért elhanyagoltam nem voltunk sokáig együtt kb 2 hónapig de szerintem tenyleg szeretett nagyon jo volt vele lenni jól bánt velem. Aztán egy bulin osszefutottunk ott megoleltuk egymást de csak ennyi és pár hete bekovettem instant o meg visszakovetett és kirakott ilyen szavazos storyt h irj irok én rányomtam h irj és akkor ramirt h miujsag meg hogy vagyok és ez kb 4napja volt azóta beszélünk rendszeresen nem csak úgy mint barátok ertitek hanem kicsit erzem h akarna valamit az alapján amiket ír viszont nem tudom innen hogyan tovább mit javasoltok mit csináljak vagy mit mondjak neki hogy tovább haladjon ez a dolog és újra osszejojjunk?
2023. ápr. 20. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Felejtsd el.
2023. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Az ex azért ex, mert megpróbáltátok, de rájöttetek, hogy valami miatt nem illetek össze. Ez olyan dolog, amit el kell engedni.
2023. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem tudod ezt elrinyálni neki inkább? Rá írjak én helyetted?
2023. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nonameboi ***** válasza:
100%

Ugh. egyet kell értenem a többiekkel. az ex az ex.

Viszont ha mindenképpen szeretnél valamit, folytasd a beszélgetést vele, és mutasd meg neki, hogy te törödö vagy, és nem szarsz a fejére, ez biztos jólesne neki. Ha jól mennek a dolgok, elmehettek valahova és megpróbálhatjátok újra, de ha nem akarja, ne próbálkozz tovább, hagyjad, vagy különben csak rosszabb lesz.

2023. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pozitív tény, hogy írásban még beszél veled, de ez önmagában nem sokat jelent. Ha tényleg szeretnél folytatást, akkor próbálkozz hátha ő is benne van, de ha látod rajta hogy nem akarja, inkább engedd el.
2023. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld elhívni egy talira. Persze sok ígéretet kell tenned és mindet be is kell tartanod, de ha erre képes vagy, akkor hajrá.
2023. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezd már meg tőle, hogy most csak haverkodunk, vagy újra össze akarunk jönni? Csak hogy tiszta legyen.

Ha erre azt mondja, hogy nem tudja, de vigyorog, mint a tejbetök, akkor benne van, hogy újra összejönne veled.

Ha viszont csak haverságra gondol, azt egyértelműen meg fogja neked mondani.

2023. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!