Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális az amit érzek? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az amit érzek? 17/l

Figyelt kérdés
Már régóta van bennem ez az érzés és nem tudom mit tegyek. A barátom nagyon aranyos, kedves, de írtóan gyerekes és nem képes felnőttek módjára viselkedni, ő 18 éves. Nagyon szeret engem és én is őt, de nem tudom mit tegyek, nincs meg bennem már az az érzés ami volt a kapcsolatunk elején. Valahogy nem érzem úgy hogy vele szeretném az életem leélni, kavarog bennem minden és már idegesít. Kértem áprilisban tőle egy hét pihit, utána egy kicsit hatott, de ugyanúgy folytatódik tovább, pedig komolyan nem tehet róla, és bűntudatom van. Hogy menjen ez így tovább?

2023. máj. 2. 09:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%

18 éves ne várd, hogy felnőtt módjára viselkedjen, mert ha az életkora azt is mutatja, hogy már "felnőtt", hidd el férfiak többsége plusz 10 év múlva nevezhető tényleg felnőttnek.

Nem általánosítok, vannak kivételek persze, de kevés.

2023. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!