Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális az amit érzek? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az amit érzek? 17/l

Figyelt kérdés
Már régóta van bennem ez az érzés és nem tudom mit tegyek. A barátom nagyon aranyos, kedves, de írtóan gyerekes és nem képes felnőttek módjára viselkedni, ő 18 éves. Nagyon szeret engem és én is őt, de nem tudom mit tegyek, nincs meg bennem már az az érzés ami volt a kapcsolatunk elején. Valahogy nem érzem úgy hogy vele szeretném az életem leélni, kavarog bennem minden és már idegesít. Kértem áprilisban tőle egy hét pihit, utána egy kicsit hatott, de ugyanúgy folytatódik tovább, pedig komolyan nem tehet róla, és bűntudatom van. Hogy menjen ez így tovább?

2023. máj. 2. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Egészen véletlenül nem ezt is te írtad ki?


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..

2023. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs meg az összhang, és tényleg csak egy ostoba kisgyerek szintjén van akkor ki kell lépni ebből a kapcsolatból.
2023. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1, nem.
2023. máj. 2. 10:07
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy lehetőséged van. Őszintén elmondod neki a bajodat, megbeszélitek, és közösen megoldást kerestek a problémára, ami jelen esetben valószínűleg a szakítás lesz. Mást nemigen tudok elképzelni.
2023. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Ezért nem tini fiúkkal kell ismerkednie annak a lánynak, aki valami értelmeset akar kihozni belőle, és többre vágyik mint egy axe deo szagú, lóröhögő szellemi vegetálás (tisztelet a kivételnek).
2023. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg már nem érzed azt,hogy igazán szereted akkor szakíts vele.
2023. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem érzed azt amit a kapcsolatotok elején akkor szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból.Eleve ha gyerekes és nem vagytok egy szinten igy már az elején az nem sok jót jelent.
2023. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Miben merül ki hogy "irtóan gyerekes" ?
2023. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
8: lehet abban hogy valojaban egy gyerek, ezert gyerekes….
2023. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress mást. Ennyi.
2023. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!