Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha egy lány rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány rám van állva?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha egy lány rám van állva,és mondogatja,hogy szeretlek,mikor megbeszéltem vele,hogy csak barátságot szeretnék vele,mert amúgy jófej.


De azóta is vissza vissza hallom,hogy több ember is össze akar vele hozni,és ezt ő is tudja,(gondolom ők azt hiszik én nem) de én meg nem szeretném neki bevallani,hogy én valszeg a fiúkat szeretem,mert félnék,hogy akkor ez szétmegy mindenki között,és akkor csak rosszubbul járnék mintha most csak ignorálnám.. És konkrét mindent tud rólam ami kicsit ilyesztő,és a insta story-k is nagyon rám szegeződnek,(ha valaki hozzá érne akkor megverné stb)


A lányokra nem izgulok,de a lányok nagyon megértőek,de csak mint barátság.

Én úgy érzem a fiúk tetszenek,és ezt 1-2barátom tudja is,de még nem akarom ezt kikiáltani a világba,mert még én sem vagyok 100%-ig biztos,és félnék a szüleim reakciójától is.


Bocsi ha nagyon katyvaszos :/


18/F



2023. máj. 15. 02:34
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mondd azt, hogy a szíved másfelé húz... Ebbe sok mindent bele lehet képzelni.
2023. máj. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát aki amiatt hátat fordít neked, mert nem kell a csaj, azért nem kár. Nyíltan le kell pattintani, és kész (szokott duma: kedvellek mint barátot, de csak mint barátot.) Ha gyerekes, egoista a csaj, brutális sértődés lesz belőle így is, úgy is hogy valaki merészeli nem akarni őt: de az egyenes, nem félreérthető kommunikáció a későbbiekben sok fölösleges macerától, bosszúságtólé megóv. Nem élheted úgy az életed, hogy ahhoz igazodj: mit akarnak mások... A csaj megjegyzése meg durva. Még ha heteró volnál is, jobb lekoptatni az ilyet.
2023. máj. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Mond azt hogy az osztály "alfa csaja" (persze név szerint) jobban bejön, azt tuti nem akarja majd megverni, és rólad is leszál mert nem mer vele szívózni.
2023. máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem várj. Egy idő után meg fogja únni a folyamatos lekoptatásokat és tovább fog állni.
2023. máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Jelentsd fel. Nincs joga zaklatni embereket.
2023. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem vagy mondd meg neki őszintén, hogy a másik csapatban focizol, vagy ha ez nem opció, akkor nagyon határozottan szólj rá, hogy hagyjon téged békén. Ha ez sem jön be, akkor esetleg beszélj a lány barátaival, hogy állítsák már le, mert ez neked ciki.
2023. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Léna2012 válasza:
79%
Most őszíntén válaszolok!Ha a lány már szinte zaklat akkor azzonal szólj a szüleidnek!Nem feltétlenül kell elmondanod hogy másokat szeretsz csak mondd azt hogy te nem szereted őt.De kedvesen kell mondanod mert ha esetlegesen túl durván közlöd vele fú,arra minden lány és ő is emlékezni fog rá és akkor max. bunkózni fog. Próbáld meg szelíden az értesítésére adni ,mondd hogy szeretnél barátságot!(:SOK SZERENCSÉT
2023. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Mond neki h nalad 0/10 had sirjon
2023. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dr. Medgyes Dániel válasza:
27%
Pukkaszd alá egyszer a cappy-s flakont és hagyd ott, talán még csináltass vele egy reggelit
2023. máj. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!