Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan féltem a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltem a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm ilyen rocker/metálos/alter és hasonló arcokkal is lóg. Mindig mennek koncertre, ami nem is lenne baj, viszont mindig olyanokat mesél, hogy bent pogóznak a tömeg közepén a haverjaival, meg a tegnapi koncerten feadták szörfözni a tömeg tetejére. Ez nem veszélyes? Nagyon félek, hogy megsérül. Alacsony és vékony, amikor eddig pogózást láttam ott nagydarab férfiak voltak többségben. Alapból nem zavarna hogy bulizik, viszont nagyon félek, hogy baja esik. Ő persze mindig jön hogy ne aggódjak, tud vigyázni magára.


20/f

Ő 18/l



2023. máj. 19. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Döntsd el magad.

Elég szegényes személyiség lehet a barátnőd.

2023. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy valakinek a zenei ízlése alapján meg lehetne ítélni az értékét.
2023. máj. 19. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy féltened kellene, én is metálos körökben mozogtam régebben, és szerintem általában a metálosok a legjobb arcok a csajokkal. 17 évesen volt 14-15 éves punk és metálos barátnőm, pogózott rendesen, de ha gond volt, kiemelték simán.
2023. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ott figyelnek egymásra az emberek. Elég ritkán halnak meg emberek koncerteken.
2023. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A pit egyik alapszabálya, hogy ha valaki földre kerül azt azonnal fel kell segíteni, ha gond van akkor körbeállni, kiemelni. Mikor először voltam durvább pogoban koncerten és földre kerültem, én is meglepődtem milyen koordináltan mozognak ilyen helyzetben az emberek úgy hogy ittasak, és a zene miatt a kommunikáció is erősen korlátozva van. I guess ez bennevan a vérünkben
2023. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előzőek írják: ha kívülről nagyon durvának tűnik, belülről egyáltalán nem az! Én is lányként nova rockon a legnagyobb wall of death közepén pogóztam, el is estem párszor, 0,2 másodpercig SE vagy a földön mert egyből felkapnak. Iratlan szabály :)

Ami problémás inkább ha barátnőd szemüveges: azt inkább cserélje le kontaktlencsére a koncertre mert leeshet/betörhet az üveg/stb.

2023. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem szemüveges, úgyhogy ezzel nem lesz gond.


Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat, megnyugtattatok. :)

2023. máj. 19. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Van acélbetkós bakancsa? Ha nincs, akkor kicsit veszélyesebb lehet, ha a lábára lépnek.
2023. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában amint elesik valaki, rögtön felsegítik, annak ellenére, hogy pogó közben megy a megőrülés, azért figyelnek egymásra az emberek. Én mondjuk nem szeretem, mindig inkább olyan helyre állok, ahol nincs pogó, én táncolni, ugrálni szeretek a zenére és nem lökdösődni. De aki szereti, az jól teszi, ha megy, szerintem nem kell félteni senkit, aki magától megy be.
2023. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!