Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg megcsalom így egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megcsalom így egyszer a barátnőmet?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok kapcsolatban egy lánnyal akivel nagyon régóta össze akartam már jönni. Boldog vagyok vele és akármilyen hihetetlen ilyet 19 évestől hallani én nem akarok mást és soha nem is szeretnék mással lenni mert minden téren passzolunk vele és ha egyszer ennyire jó minden miért is néznék másra? Viszont én és a haverjai köröm (4 fő kb) sűrűn eljárunk szórakozni. A barátnőm tanul mert most érettségizik így neki most nem fér ez bele amit meg is értek. Én viszont hétvégente akkor megyek és elismerem néha besikerül úgy a piálás hogy azt se tudom hogy kerültem haza, vagy hogy mik történtek este. A barátnőmnek nincs baja azzal hogy eljárok, bízik bennem viszont a sok lányban aki lenni szokott a helyeken ahova járunk nem. Szerinte ha mindig így leiszom magam hogy azt sem tudom mi történik előbb utóbb meg fogom csalni mégha nem is akarom. Szerintem ez nincs így mert mint mondtam nem akarok mást szerintem még piásan se, másrészt hiába vannak ténylegesen könnyen kapható lányok a bárokban/szórakozóhelyeken ahova járunk azért nem hinném hogy pont engem akarnának (mert nem vagyok egy szépség). Szóval nem lesz itt megcsalás soha, nem is akarom hogy legyen de a barátnőm szerint ez simán benne van és lehet még emlékezni se fogok rá. Szerintetek?

2023. máj. 21. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem biztos, hogy meg fogod csalni, sőt. Ha bízol magadban, hogy nem fogod, akkor mi itt ismeretlenül hihetünk neked, és te is hihetsz magadnak. Csakhogy ebben a sztoriban tökre nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy a barátnőd nem bízik meg benned valami oknál fogva, kétségei vannak, és ha szeretitek egymást, és tényleg együtt akartok lenni, akkor ezt valahogy meg kell oldani. Itt bizony neked is áldozatokat kell hoznod. Én is bízom a páromban, a párom is bennem, mégis megtiszteljük annyira a másikat, hogyha egymás nélkül bulizunk, nem isszuk megunkat le képszakadásig, hanem fenntartunk egy olyan állapotot, hogy felelősségteljes döntéseket hozzunk, értelmesen tudunk egymással kommunikálni az este folyamán például chaten, stb. Tudom, hogy nem csalna meg soha, de igenis jobban érzem magam, ha tudom, hogy nem üti mondjuk ki magát annyira, hogy mások rámásszanak, és ne tudjon ellenkezni, vagy bármi ilyesmi.

Megértem, hogy jó néha iszogatni, de nem kell azt a képszakadásig nyomatni, nekem is voltak már ilyen állapotaim, és hiába szerettem volna az akkori páromat, ha lett volna, nem hiszem, hogy mindig nemet tudtam volna mondani mások közeledésére, mert egyszerűen nem feltétlenül fogtam volna fel, hogy mi történik, meg amit csinálok, az megcsalás-e. Próbálj meg annyit inni csak, hogy emlékezz mindenre! Hidd el, ha úgy meséled el a barátnődnek az estét, hogy látja rajtad, hogy tudod, mi mindent csináltál, és nem történt semmi gáz, sokkal jobban fog bízni benned, mintha azt mesélnéd el, hogy amúgy semmire nem emlékszel, azt se tudod, kikkel voltál és hol, de "áh, biztos nem csalnálak meg szívem".

2023. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Leginkább nem kellene annyit inni, hogy nem tudsz magadról, mert ebből bármi lehet: elütnek, vízbe fúlsz, gyereket csinálsz valakinek, stb, stb. Ja és szétmegy a májad időnek előtte, szóval ha mindezt kikerülöd, még jó fiatalon meg is halsz sok szenvedés után.
2023. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!