Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes beszélni a gyerekemnek...

Érdemes beszélni a gyerekemnek az új párkapcsolatomról?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik már több mint 1 éve, és azt mondta nem akar szoros kapcsolatot tartani, havi egy félórás telefonbeszélgetésnél nem igényel többet. Ehhez tartom is magam, és igyekszem fél óránál rövidebb időre redukálni a beszélgetéseket. Meghallgatom amit mond, magamról nem nagyon szoktam beszélni, mert nem is kérdez. Lett egy új párkapcsolatom, ami már elmúlt 6 hónapos, erről még egyáltalán nem beszéltem neki. Nem tudom beszéljek-e egyáltalán, mert valószínűleg úgysem érdekelné. Találkozni sem fogunk mostanában, akkor minek vagy illene szólni neki róla akkor is ha érdekli?

2023. máj. 1. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
semmiről nem beszélnék egy ilyennel
2023. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Én biztos elmondanám neki, mégiscsak a gyerekem.

Ennyi a minimum, ha jó a párkapcsolatom, nem árt, ha a gyerek is tud róla. Nem kell részletezni, csak megemlíteni. Aztán, ha érdekli valami, majd kérdez.

2023. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem lehetsz valami jó édesanya ha a gyereked ilyet mond neked,egyszer azért megemlithetnéd neki ha mégis haza jön ne váratlanul érje
2023. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ezzel q gyerekkel teljesen megszüntetném a kapcsolatot, így nem, nem számolnék be neki a parkapcsolatomrol
2023. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Féléves kapcsolatról már igen. Azért olyan szinten csak érdekli, hogy egyáltalán van valakid.
2023. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Havi fél óra??? Jól látom? És tényleg be is tartja?

Nagyon érdeklődhet irántad.

Bocs, hogy ezt írom, de kb semmi köze semmihez, még ahhoz sem, ha beütötted a térded az asztalba.


Nálunk tesóm ment ki Angliába. Nekem csak szüli- és névnapkor ír, illetve ha dicsekedni akar. Neki megvan a pasija 100 éve, most vettek házat, arról küld fotókat. Semmit nem tud rólam, meg sem kérdezi. Mintha nem is lenne tesóm.

Bocsi, nincs köze a kérdéseshez ennek :)

2023. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

"...nem akar szoros kapcsolatot tartani, havi egy félórás telefonbeszélgetésnél nem igényel többet. Ehhez tartom is magam, és igyekszem fél óránál rövidebb időre redukálni a beszélgetéseket. Meghallgatom amit mond, magamról nem nagyon szoktam beszélni, mert nem is kérdez."


Dehogy érdekli.

2023. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Amikor hazajön nem szokott eljönni, legalábbis eddig még nem volt nálam mikor hazajött. Szóval nem valószínű, hogy mostaná an találkoznánk, ezért is gondoltam feleslegesnek elmondani, de viszont lehet, hogy mástól megtudja ha hazajön, akkor inkább én említsem először?
2023. máj. 1. 16:38
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

3-as: 6-os vagyok. Elkezdtem írni egy sztorit.

Hozzátenném, hogy anyuval mindig nagyon jóban voltunk, vagyunk. Mégis őt is alig keresi. 8 év alatt egyszer voltak itthon, anyu egyszer ment hozzájuk, én egyszersem.

Sajnos nem nevelés, meg nem szeretet kérdése ez,én tudom.

2023. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Milyen anya voltál???ezt kérdezem erre válaszolj?valami miatt csak van hogy ilyen a gyereked?
2023. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!