Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Rossz helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rossz helyzetbe kerültem a párkapcsolatommal kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 héttel ezelőtt összejöttem egy fiúval. Mind a ketten 17 évesek vagyunk. Egy baráti társaságban ismerkedtünk meg, szóval sokat szoktunk összeülni barátokkal. De leginkább hétvégén. Az egyik haver házába szoktunk menni. A fiúról - annak ellenére hogy 3 hete együtt vagyunk... - nem sokat tudok. Keveset találkozunk,keveset beszélünk. Naponta egyszer írogatunk egymásnak. Nem egy településen élünk, szóval csakis hétvégén van lehetőségünk találkozni... . A helyzet az hogy annak a bizonyos havernak akihez mindenki jár, van egy bátyja. És úgy veszem észre hogy megtetszettem neki. Sokat visz autóval. Mindig kihív hogy találkozzunk. Keresi a társaságomat. Meghív helyekre...stb. A korkülönbség szerintem elég nagy. Ő 24 éves. És most nagyon rosszul érzem magam mert tudom, hogy hogy döntsek közöttük. Fájna, ha a barátomat elhagynám, mivel tudom hogy ezzel neki nagyon sok fájdalmat okoznék:(( Nem szeretném ha úgy értetődjön ez a dolog,hogy én őt megcsalom. De emellett mégis úgy érzem hogy a másik jobban törődik velem.


Nagyon megköszönném ha kapnék valami tanácsot. Nem szeretnék rosszindulatú válaszokat kapni. Előre megköszönöm!



2023. jún. 5. 15:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy válaszoltam rá igennel. De most úgy gondolom hogy inkább választom azt aki szimpatikusabb nekem
2023. jún. 6. 16:35
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, az idősebb jobban felkeltette az érdeklődésed. És az is igaz, hogy férfiasabb a viselkedése, ez minden lánynak fontos és bejön. Sajnos mindez nem mondható el egy 17é srácról, úgy általában.

De mindenképp azzal randizt, akivel az együtt töltött "idő visz magával" és elfelejted hány óra van.

2023. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!