Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kezdek kiábrándulni a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kiábrándulni a barátnőmből, mert elkezdett elég könnyűvérű lány ábrázatát kelteni, ahogy öltözik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé megváltozott az új barátnői hatására.
2023. jún. 10. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Keress másikat, ha a kiábrándulás folytatódik!
2023. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez csak az öltözködésében merül ki, az miért ekkora baj? Tetszik magának, jól érzi magát, ennyi az egész.
2023. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Adj rá nagykabátot. Most nehogymár bikiniben sem lehet nyáron, mert te nem akarod, hogy más idióták nézegessék.
2023. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Feküdj le aludni
2023. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Aha. Magyarul kezd jól kinézni, érzed, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban és lecsapják a kezedről. Ez van, haver.
2023. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1: Hát komolyan gondolkodom rajta.


2: Mert nem ilyennek ismertem meg. Felvett egyfajta flegma stílust is, és ez elég visszataszító. Körül van véve ilyen kirakatbábú-barátnőkkel, és emiatt kezd az ember viszolyogni tőle.


3: Nem nagyon izgat, hogy ki nézegeti, hadd nézegesse a szerencsétlen. Nem ezzel van a bajom. Stílus, kisugárzás, viselkedés.


4: Ami azt illeti, nem rossz ötlet.


5: Pont, hogy NEM kezd jól kinézni.

2023. jún. 10. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Hogy kezdett el öltözködni pontosabban? Sajnos az én barátnőmmel is ez a helyzet, elkezdett hasopoló hordani és nagyon rövid gatyákat + instára egyfolytában posztolgatja magát gondolhatod hogy rá írnak a fiúk.. toppos melltartó képet is kirakott volna. Egyáltalán nem ilyennek ismertem meg én sem :/

Én azt tudom javasolni hogy beszéld meg vele, de nem lennék meglepve ha szakításon jár az eszed, mert nekem is csak ez az egy gondolat nyugtatja meg az egómat.

2023. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
#6 Veled is flegma kezd lenni?
2023. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem semmi gond nincs a barátnőddel, csak itt a nyár, jó idő és elkezdett az évszaknak megfelelően lengébben öltözni.
2023. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Kezdj el gyúrni, sportolni, nézz ki te is jól, keltsd fel más csajok figyelmét is de ne legyél s***fej, ne flörtölgess és ne csald meg a barátnőd!

Keress korodbeli fiú barátokat, haverokat, tanuld meg jól érezni magad velük is mert el fog jönni az a pont amikor szakítotok és kelleni fognak olyan barátok akik ilyenkor kirángatnak a gödörből.

Fiatal vagy még, picit tervezgesd a jövődet is és keress olyan elfoglaltságokat, hobbit ami valóban érdekel, érzel egy kis szenvedélyt iránta.

Szépen szokd meg a gondolatot hogy ne a barátnőd legyen az első, finoman tanulj meg egyedül is el lenni.

Nyilván te is érzed hogy a barátnői simán befolyásolni tudják, nyilván ez majd felüti a fejét a kapcsolatotokban, ez van, erről szól a tini kor.

Neked azért nem kell már most meghülyülnöd, ne vedd túlságosan komolyan, jön a nyár, kereshetsz pl. nyári munkát hogy elfoglald magad

2023. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!