Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Össze-vissza érzéseim vannak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze-vissza érzéseim vannak, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan másfél éve vagyunk együtt, úgy érzem, hogy szeretem őt, általában minden szuper, igazából csak mostanában kezdtem magamon észrevenni fura jeleket.

Amikor összejöttünk, szó szerint csak ő létezett, nem tudtam és nem is akartam másra gondolni, másra nézni, csakis rá. Aztán az utolsó pár hónapban egyre több lett a vita, a gond, nagyon nehéz volt vele lenni és mostanában is az. Józan állapotában ő is tudja, hogy ezek a dolgok mind miatta vannak, de mégsincs változás, hiába beszéltük át százszor.

A fura dolgok ott kezdődtek, hogy a Szigeten elég sok olyan lánnyal találkoztam, beszélgettem, akik finoman szólva is attraktívak voltak, ami igazából önmagában nem jelent semmit, sok szép lány volt már a közelemben. De most először fordult meg a fejemben, hogy történhetne több is szimpla beszélgetésnél, ami utólag elgondolva rémisztően hat, hiszen kapcsolatban vagyok. Piásan pedig rá kellett szólnom magamra, hogy nehogy csináljak valamit. Sosem csaltam meg őt, viszont most először vissza kellett fognom magam.

Két tűz közé kerültem, hiszen egyfelől elvágyódom, de egy találkozásnál még mindig érzem azt a rajongást, ami az elején is megvolt, emiatt pedig egyszerűen nem tudom, hogy igazából mi is történik épp velem. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, igazából csak sodródom az érzéseim tengerén.


Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tanácsoltok?


19F



2023. aug. 26. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen egy normál párkapcsolat, elmúlik a rózsaszín köd, és észreveszed a másik hibáit.

Ilyenkor mérlegeled, hogy a + több e a kapcsolatban, vagy a -, és aszerint döntesz.

2023. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha van valakid és más lányokkal való találkozás után gondolkozol azon, hogy velük is ismerkednél akkor nagyon nem jó emberrel vagy együtt.. az hogy szeretsz valakit nem minden, és igen az első hónapok a legjobbak állítólag, de az hogy utána vele maradsz-e nem csak azon múlik hogy akarod-e hanem képes is vagy-e rá.. szóval ha te elvágyódsz mert nem tudod elképzelni az életed a barátnőddel akkor menjél is, mert az ilyen gondolatok később csak erősebbek lesznek és elcseszik az összes többi jó dolgot ami még az..
2023. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!