Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mi legyen mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 éve vagyok együtt és mi vagyunk egymásnak az elsők mindenben. A probléma a szexuális életünnkel van.

Az elején se volt valami nagy libidóval megaládva de amióta elkezdte szedni a fogamzásgátlót (saját döntéséből) azóta meg alig van bármi. 2-3hetente 1x ha kivánja és azt is úgy hogy nekem kell kezdeményeznem mert magától nem tudom meddig húzná. Tudja hogy nekem meg milyen magas a libidom és van hogy még csak arra se hajlandó hogy csak én kapjak valamit mert ő éppen fáradt vagy nem ér rá mert mennie kell haza vagy éppen nem érzi jól magát. Úgy érzem magam mintha egy 60 éves kapcsalotba lennék ahol már nyoma sincs a vonzalomnak ( néha azèrt kiveri vagy valami de ezt is ritkább)

De ez sem igaz mert látom rajta hogy szeret meg hogy vonzónak tart mert mindig mondja és minden más meg teljesen rendben van itt tényleg azzal van a baj hogy nincs semmi szexuális vágya ebben a korban. Nagyon rosszul érzem magam mert én meg heti 3-4x is tudnék vele ő meg semmi. Kihat az önbecsülésemre is meg mindenre , jár pszichologushoz vannak rendezetlen traumái de nem gondolom hogy ezzel meg lehetne magyarázni a dolgokat( nem szokta mondani én gondolok rá).

Ugyanakkor ha sor is kerül rá akkor is eltérők a vágyaink mert mindketten azt szeretjük ha a másik dominál az ágyban. Én ezt mondtam neki hogy nekem ez nem gond tudjuk felváltva is de amikor rajta van a sor akkor többszöri átbeszélés után is olyan mintha azt se tudná mit kell csinálnia.

Azt érzem hogy teljesen leszarja az igényeimet és a vágyaimat de ugyanakkor meg nagyon szeretem és nem akarok vele szakítani viszont ez a kettőség érzés tönkretesz.


18/F



2023. szept. 24. 15:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a barátnőd nem szeret téged. Ezért nem akar semmit, csak nem akarja vagy nem mer szakítani.
2023. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Jobb lenne ha szakítanál és keress egy olyan lányt akivel megfeleltek egymásnak.
2023. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos az eltérő szexuális vágyak simán vezethetnek szakításhoz, ami ugyan egy nehéz döntés, de hosszabb távon sokkal jobban jön, mintha lelkileg leépülnél.

#1-es válaszával pedig amiatt értek egyet, mert ezek a kifogások elég gyengék, kamu indoknak tűnnek.

2023. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond, miért ilyen hideg?
2023. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is, mi lassan 2 éve vagyunk együtt. Csak ebben az esetben én vagyok a nő. Én kívánom heti 4-5x is ő sajnos ritkábban. Nagyon vonzónak tartom és szeretem. Ezért megelégszem az igényem felével is.


Tudom nem megoldás a belenyugvás a dolgokba. Nekem is ront ez az önbizalmamon...

Megoldást sajnos nem tudok.

márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!