Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimkrd kérdése:

Mit csináljak hogy ne legyen annyira feltekeny a csajom?

Figyelt kérdés

Könnyen jóba vannak velem a lányok..írogat is egy csomó, állandóan rám ír valaki én meg olyan vagyok hogy szégyellek nem vissza írni egy szót se. Vissza köszönök, meg kérdezem mit akar stb. A csajommal kicsit több mint 5 éve vagyunk együtt én 17 ő 16 de még mindig féltékeny egy kicsit.. igaz ő is bomba csaj neki is ír mindig egy csomó pasi de ő nem ír vissza általában.

Ne írjak én se xd?



2020. aug. 8. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Cseréld le! Aki ennyire betegesen féltékeny, azzal nem érdemes kapcsolatban maradni, semmi jó nem sül ki belöle.
2020. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem betegesen féltékeny
2020. aug. 8. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele őszintén, és éreztesd vele meg az írogatókkal, hogy az utóbbiak neked nem fontosak
2020. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Szóval 11-12 éves korotok óta vagytok együtt? Elég komolytalan kapcsolatnak hangzik és úgy látom keresgélsz is még, máskülönben ha annyira komolyan vennéd nem írnál vissza (felnőtteknél ebből konfliktus szokott lenni). Szerintem lépj ki és keresgélj szabadon, élvezd még az életet.
2020. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%
Mond meg a barátnődnek hogy csak őt szereted és a többi lány nem érdekel, meg beszélgess vele sokat vagy legyetek együtt sokat hogy tudja hogy nagyon fontos vagy neki,én is nagyon féltékeny típus vagyok de a pasim is az de mi mindig megbeszéljük és a végén már csak nevetünk hogy milyen féltékenyek vagyunk és mennyire szeretjük egymást
2020. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kurvázz :)
2020. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5. Igazából mi is így😅
2020. aug. 8. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem ne írj vissza idegen csajoknak, ha neki ez rosszul esik. Ismerős lányokkal dumálj nyugottam (barátilag), de azzal hogy olyan lányoknak írkálsz akiktől amúgy elvileg semmit nem akarsz csak azt éred el, hogy rosszul érzi magát
2020. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!