Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A volt barátommal egy hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal egy hónapja szakítottunk.?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymast azóta nem telt el ugy nap hogy nem beszéltünk volna. Az ok amiert szakitottunk az az hogy többször is cserben hagytam őt a baratnőimért. Én betelt nála a pohár, probál kiszeretni belőlem és nem szeretne több esélyt adni. Én probálkozom bebizonyitani hogy szeretem de nehéz…

Valakinek van valami tanácsa hogy hogyan tudnám megváltoztatni a véleményét és hogy adjon egy eselyt hogy jová tegyem?



2023. szept. 26. 23:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ír nekem mert hiányzom neki aztan hirtelen eszébe jut hogy mit tettem es akkor elkoszon. Felhiv de aztan eszebe jut hogy miert is beszel velem mikor igy viselkedtem vele es akkor elkoszon. Szive szerint velem lenne de az agya azt parancsolja hogy ne.
2023. szept. 26. 23:20
 2/16 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy nem reagálok semmire és akkor talán át tudja gondolni. De figslmam sincsen
2023. szept. 26. 23:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

“többször is cserben hagytam őt a baratnőimér“


Konkrétan?

Mert ha az a problémája, hogy időnként külön programot csinálsz a barátnőiddel, akkor az nagy baj.


A bevált barátokat meg kell őrizni, a barátságot ápolni kell. Ha már párotok van, be kell vonni őket, néha közös programot is szervezni.


Ha le akar róluk választani, az nagyon rossz jel.

2023. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazabol csúnya dolgot csináltam: Megkert hogy toltsuk egyutt az estet es csinaljunk valamit en mondtam hogy elmegyek a baratnoimmel bulizni ahol az egyik srac is ott volt akivel regen beszelgettem. Es megkert hogy ne menjek el hanem legyek vele. Ő nem szeretett volna el jonni a buliba mert faradt volt a munkajabol kifolyolag. En meg mondtam neki h nem megyek el kuldtem neki egy kepet hogy itthon vagyok es o idejott elénk hogy felvegyen hogy kegyunk egyutt en meg addigra mar uton voltam a buliba. A baratnoim konyorogtek h menjek el es nem akartam beegni eleg gyerekes es rossz dontest hoztam es undi is volt.
2023. szept. 26. 23:35
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

1-es vagyok. Az az erzésem, hogy most “húzd meg, ereszd meg” játékot játszik veled, pontosan az a cémja, hogy bűnbánóan csússzál terden előtte, és a bocsánatáért esedezz.


Manipulálni akar. Feltételhez fogja kötni, hogy mikor találkozhatsz a barátnőiddel. Aztán fokozatosan mindent meg akar szabni.


Legyen tartásod, állj a sarkadra, ne hagyd magad.

Főleg, az ilyen pszichopatikus személyiségtől kerülj minél messzebb.


Lám, már el is erte, hogy ostorozod magad, és már azért pedálozol, hogy bocsánatot kérhess tőle.


Örvendj, hamegszabadulsz.


Játszadozik veled.

Én már elküldtem volna a fenébe.

2023. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha átverted, az baj. De ebben ő is hibás. Ő fáradt, nem megy, de téged ne korlátozzon, amikor téged várnak. Ez önzés.

Hazudni, átverni viszont tilos.


Akkor is! Döntse el, mit akar, mert ez az egész infantilis.

2023. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem azert nem akarja higy egyedul menjek mert felt hogy az a fiu ott lesz
2023. szept. 26. 23:42
 8/16 A kérdező kommentje:
De amugy sosem szokott ilyet csinalni
2023. szept. 26. 23:43
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Ha kell a pasi menny utána még most mert rosszul jársz!!!
2023. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
"nem akartam beegni" - Nem akartál beégni, ezért sokkal jobban beégetted magad azzal, hogy hazudtál a barátodnak. Szerintem hagyd ezt az egészet, mert a jelek szerint teljesen éretlen vagy egy kapcsolathoz, játszadozol az emberi érzésekkel. Ezen már nincs mit megjavítani, majd a kövi kapcsolatodba próbálj emberként viselkedni.
2023. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!