Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy másba is szerelmes lettem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem akarom, nem is érzem azt, hogy szerelmes vagyok mert nincs pillangó nincs vonzalom. Szimplán a figyelmét igénylem, hogy beszéljen velem, de nem szeretném megcsókolni vagy lefeküdni vele. A legpiszkosabb fantáziámban sem. De úgy érzem, hogy megcsalom a barátomat.

Barátommal 4 éve jóban rosszban együtt vagyunk, ezt a fiút 3 hónapja ismerem, de első pillanattól kezdve nyitottan tudtunk beszélgetni. Nem éreztem veszélyben magam, nincs ciki kínos téma. Tudja, hogy régóta tartós kapcsolatom van, neki is van fél éve barátnője. Én ezt tiszteletben tartom, nem illegetem magam, de ő becézget engem amit szóltam, hogy zavar de neki elméletileg zsigerből jön. Gyakorlatilag fura, hogy macinak meg hercegnőnek szólít. Pedig a nevem is viszonylag egyszerű...

Meg kellene evvel az osztálytársammal szakítanom a kapcsolatot?

18l


nov. 20. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Mar csak azert is, mert semmibe nezi a hataraidat.
nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se beszélgess vele sűrűn. Az ok pedig szerintem annyi, hogy a barátoddal valami nincs teljesen rendben, talán több figyelemre szorulnál tőle.
nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet nem vagy bele szerelmes hanemcsak barátilag vonzódsz hozzá.

Igen meg kéne vele vagy legalábbis kevesebbet beszéljetek.Nem jó ha nem tartja tiszteletben azt hogy kéred hogy ne becézgessen és ő mégis becézgesse a barátnőjét.

nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!