Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Volt egy jo baratom (lany) akivel összevesztünk mikor mostani baratnömmel összejöttem mert feltekeny lett baratnömre.

Baratnöm utalja a csajt es nem szeretne ha mi ujra joban lennenk.

Viszont mi mar joval korabban ismertük egymast ezzel a lannyal es nagyon jo baratok voltunk, mielött en összejöttem baratnömmel.

Sajnos vagy nem de törtentek köztünk intimebb dologok is ezzel a lannyal mert nekünk ez belefert a baratsagunkba.

Baratnöm erthetö okobol nem akarja hogy ujra joban legyünk es ilyesmi törtenjen, de en biztosan nem akarnek töle egyebet mint baratsag.

Ugy tudom a lany nagyon ki szeretne bekülni velem es nekem is jo lenne ha ujra joban lennenk mint baratok viszont bnöm erröl hallani sem akar.

Mit tennetek ilyen helyzetben?

Irjatok le legyszi a nemetek es hogy mennyi idösek vagytok.


F.


dec. 5. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Megszakítanám a kapcsolatot mindkettővel.
dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

A barátoddal kétféleképpen tudsz kibékülni. Az egyik hogy összejöttök, mert elég valószínűnek tartom hogy bejössz neki, ezért is volt féltékeny a barátnődre. A másik opció, hogy letisztázátok, hogy csak barátság és semmi más, hogy ne lásson bele többet.

A barátnőddel esetében meg mérlegelned kell hogy ő vagy a barát, mert a helyében ha kibékültök én menekülnék.

dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek van együtt veled a barátnőd, ha nem bízik meg benned? Az én barátnőmet is lekapta egyszer részegen az egyik haverja, de nem vagyok rá féltékeny, mert maximálisan bízom a szerelmemben.

21F

dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2, a lany baratomnak is azota van pasia es lehet az elejen akart tölem dolgokat mikor megismertem de mar biztosan nem tekint ram ugy ahogy ense ra. Ezert sosem jönnek vele össze. Tenyleg csak baratkent tekintek ra.

A masik opcio logikus lenne es en is szeretnem, de ilyesmiröl hallani se akar baratnöm, ö is ezen a velemenyen van amit te irtal.


3 hat bennem megbizik de ebben a lanyban nem.

dec. 5. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"hat bennem megbizik de ebben a lanyban nem." - Az tök mindegy, hogy benne bízik-e. Benned bízzon, hogy nem hagyod magad megcsókolni, vagy ilyesmi.
dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem

Felejs el a masik csajt ugyis csak veszekedes lenne belolle 😔

dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!