Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok!Nektek Hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Nektek Hány évesen volt először fiútok? Mit gondoltok hány éves kortól normális?

Figyelt kérdés

dec. 27. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korhoz kötve, feltéve, ha az életkori sajátosságoknak megfelelő dolgot jelenti a kapcsolat.
dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hány évesen volt először barátod?
dec. 27. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ez korhoz kötve. Volt évfolyamtársamnak 14 éves kora óta van barátja, most 21 éves, a lány haverom meg most lesz 20 éves, de nem volt még normális kapcsolata.
dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
94%
12 évesen volt az első 'kapcsolatom'. 3 évig tartott. De ha most 24 éves fejjel kell válaszoljak hogy mikortól normális egy kapcsolat akkor 16. Talán még az is túl korai.
dec. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Érettségi után, tehát 18. Nem volt a szigor otthon vagy a tiltás, egyszerűen akkor éreztem úgy, hogy eljött az ideje. És megtaláltam, aki felkeltette az érdeklődésem. 4 éves kapcsolat lett belőle.

Nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről. Sőt..

dec. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatom majd 18 évesen lett, olyan barátom, hogy 2 hónap alatt sétáltunk kétszer és volt egy puszi meg általánosban.
dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha azért kérdezed mert fiatalnak találod magad ahhoz hogy barátod legyen és van valaki akivel össze szeretnél jönni akkor szerintem nyugodtan tölthetsz vele időt meg ismerkedhetsz vele ,csak olyat ne csinálj amit megbánnál később.

Ha viszont azért kédezed mert már idősnek érzed magad és még mindig nincs barátod,akkor meg arra gondolj hogy úgyis el fog jönni az hogy valakivel meglesz a kapcsolódási pont.

dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem elsőnek 15évesen ő 21volt..Igen kicsit nagy a kor különbség. De azóta is együtt vagyunk,21vagyok. Van egy közös kis lányunk is❤️

A kislányomnak ha nagyobb lesz max 17év

dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 17, és 1,5 évig tartott. Nincs korhoz kötve szerintem se, a felfogás számít. Húgomnak 14 évesen lett az első barátja akivel 5 éve vannak együtt
dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
10-12-től már kezdődhet, de az még visszafogottabb kicsit
dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!