Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lemondja a találkozásokat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondja a találkozásokat, megéri folytatni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja távkapcsolatban vagyok. Több, mint 1 éve ismerjük egymást, mind a 2-en 16 évesek vagyunk, és sokszor volt szó a találkozásokról. Régóta szeretnék vele találkozni, és ő is sokszor mondja hogy mennyire szeretne találkozni. Már harmadjára mondja le a találkozást, amiket megbeszéltünk. Nyáron megbeszéltük, hogy az őszi szünetben leutazok hozzá, amikor eljött az ideje, 1 nappal előtte azt mondta, hogy összeveszett az apjával, és szobafogságot kapott a hétvégére (az incidens előtt és után sem kapott soha szobafogságot). Ezután felajánlotta, hogy akkor hétfőre toljuk el a találkozást, amibe bele is egyeztem. Vasárnap reggel öngyilkos hajlamai voltak, és azt mondta hogy megint mélyponton van (többször volt mélyponton, és a mentális egészsége se stabil, mivel sok családi gondja van). Én ezt elfogadtam, és ezután elkezdett járni pszihológushoz. Egy kevés idő elteltével megbeszéltük, hogy akkor a téli szünetet együtt töltjük. És szintén, találkozás előtt 1 nappal december 22-én este elment beszélni az apjával, hogy nem tudta beszerezni az ajándékot, és nagyon ragaszkodnak, hogy megkapjam, ezért el lett tolva a találkozás 26-ára. A szüleim nem örültek ennek, beszéltek a barátnőmmel, aki csak annyit mondott, hogy nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy megkapjam ezt az ajándékot. A szüleim ezek után elvesztették a bizalmukat a lányban, és eltiltottak tőle, szóval szakítaom kellett vele. Pár napra rá megenyhültek a szüleim és újra megengedték, hogy együtt legyünk. Most úgy beszéltük meg a találkozást, hogy január 27-én találkozunk úgy, hogy az ő szülei is és az én szüleim is eljönnek. Ha megint eltolja a találkozót vagy bármi közbejön, szakítani fogok vele. Nem hinném, hogy csak játszik velem, mert nagyon látszik hogy szorosan kötődik hozzám és szerelmes belém. Lehetséges, hogy kevés az önbizalma, vagy valami, mert nem hinném, hogy bárkinek is fontosabb lenne egy ajándék annál, hogy végre valahára láthassa a szerelmét első alkalommal.

jan. 6. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarlak lelombozni, de ez a csajszi nem a barátnőd, hanem a levelezőtársad. A találkozókat az utolsó pillanatban lemondja, pszichés gondjai vannak, miért szívatod magad? Hallgass a szüleidre!
jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkos hajlamú, tavkapcsolat, nagyon szerelmes de mindig közbe jön hirtelen valami.

Gondold át újra.

jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a barátnőd, #1-nek igaza van. Szerintem már a 2. ilyen lemondása után ott kellett volna hagynod, de a karácsonyos dolog után végképp. Teljesen mindegy, hogy szivat téged, vagy egyszerűen ennyire labilis, ez egy óriási red flag.
jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Videóchateltetek már? Lehet nem is az, akinek mondja magát
jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb elfelejtenem a lanyt a tavkapcsolat se jo az ongyilkos hajma sem meg ha nem akar talalkozni te hiaba erolkodsz. En lezarnam minel hamarabb
jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kevés az önbizalmam, de nem leszek öngyilkos vasárnap reggel csak úgy.

Családi gondjai vannak, de az apjával ragaszkodnak a te karácsonyi ajandekodhoz, és anyu elkiséri a találkozóra. Pszichológushoz jár, mert te szóltál. Mondanám, hogy sok az ellentét, de szimplán folyton hazudik neked. Szerintem előben, filter nélkül fel sem ismernéd.

jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar találkozni, mit akarsz “folytatni”?!
jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolat az ahol soha nem találkoztok, nincs intimitás és szüleid döntik el helyetted hogy lehetsz e vele?

Aranyos srácnak tűnsz de nincs sok tapasztalatod és hogy milyennek kéne lennie egy kapcsolatnak

Láttad ezt a lányt valaha?


Az időd add olyan lánynak aki szintén tesz érted. Én is hittem távkapcsban 16 évesen. Hidd el, éretlen, semmilyen kapcsolat, vagy akármi

jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mégha kielégítő távkapcs lenne, de így, hogy találkozni sem akar, nem jelent jót.

Full depressziós,árt magának, hazudik és kb te lehetsz az egyetlen a környezetedben, aki szóba áll vele. Ennek vége, ha találkoztok mert ráébredsz arra, amire már rég kellett volna.

jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!