Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párom miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Hétvégente tudunk csak találkozni a párommal de végül nem találkoztunk mert ment bulizni,és én végül a legjobb barátnőmmel találkoztam(nagyon keveset szoktunk találkozni)egy 5 órát ha elvoltam azóta teljesen flegma lett,egyáltalán nem keres,írok neki de egyszavas válaszokat kapok vagy óránként kapok választ.Ez már két napja egyáltlán nem ír azóta se.Azóta ilyen mióta találkoztam a legjobb barátnőmmel,zavarja hogy elmentem otthonról?vagy nem tudom mi lehet vele(Nem szoktam otthonról elmászkálni csak nagyon ritkán.Adjak neki időt vagy nem tudom volt e veletek már hasonló?
febr. 3. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne érts félre, nem bántani akarlak, de szerinted honnan tudnánk ezt?:/ Pont annyit tudunk, mint te, se többet, se kevesebbet.
febr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A jelekből ítélve ennek a kapcsolatnak vége, mással bulizik.


Nem bonyolultak a fiúk. Nem szenvelegnek, főleg, ha buliznak, és nélküled.


Életszabály:

Ha nem velem beszéli meg a gondjait, örömét, az azért van, mert mással.


Ha nem velem megy bulizni, az azért van, mert mással.


Ha nem hív, nem keresi a társaságomat, az azért van, mert nem érdeklem.


Utóbbiról ő nem tehet. Te sem.

A stílussal, a megoldással, a modorral van baj.

Ez a fiú bunkó módon rendezi ( nem rendezi) az emberi kapcsolatait. Mert éretlen, vagy nem tanították meg neki.


Felejtsd el.

febr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok.

Gyakorló nagymama vagyok, az unokáim bizalmasa. Higgyél a tapasztalt nagyanyónak.🌻

Azt még érdemes mérlegelni, hogy ha mégis jelentkezik, az legfeljebb azért történhet, mert az új kapcsolat sem jött össze.


Előtted az élet számos lehetősége! Fel a fejjel.

febr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban nem szabad maradnod. Csenddel büntet, nem tiszteli a határaidat, a döntéseidet, a társas kapcsolataidat - ez csak rosszabb lehet, ha folytatod vele. Semmi jót nem ígér a viselkedése a jövőre nézve.
febr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisé narcisztikus egy pasi lehet. Ő elmehet szórakozni a haverokkal, de tőled elvárja, hogy otthon ülj és várd a csodát? Szerintem még most köszönj el tőle. De szépen, óvatosan éppítsd le. Mert ha eszreveszi, hogy dobni akarod akkor egyből te leszel a szarszwmét... Jobb esetben kezdi a hisztit, hogy ő mennyire szeret, meg maradj vele, aztán 2-3 hét múlva megint bulizik majd nélküled és ha te is elmész megint megy a bűnti, amiért jól érezted magad. Keress inkább egy jobb srácot, aki nem ilyen nárci....
febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha megszabadulsz tole.

Mit kepzel magarol?

Nem vagy rabszolga.

febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ő nem a párod, az csak egy hitrendszer a fejedben odabent belül.


Keress olyat, akinél nem merülnek fel ilyen problémák. :)


Lehet, hogy azok között találod, akiket alapvetően nem is érzékelsz.

febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha egyszerüen nem tudok kilépni a kapcsolatból mer szetem?és büntudatom van hogy ha a szakításra gondolok?
febr. 4. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:

az élet ilyen, fáj, de hamar túl leszel rajta.

Hidd el, találni fogsz nála normálisabb férfit.

febr. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szenvedni akarsz akkor maradj. Majd visszasírod. Amúgymeg mindenki szakított már és mindenkit otthagytak már... Te is túlfogod élni. Legkönnyebben, ha már ma megteszed. Előbb elmúlik, ha talalsz valami hasznos hobbit, egy jó könyvet, sorozatot, vagy egy normális szerelmet.
febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!