Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra, kidobott, és azt mondta nem tudja eldönteni szeret e még egyáltalán. De teljesen váratlanul ért, semmilyen esemény nem történt kettőnk között, ami ezt kiváltotta volna. Írtam neki azóta, kérleltem hogy találkozzunk, beszéljük meg, a válasz mindig az, hogy majd átbeszéljük. Teljesen közönbös lett velem. Aznap reggel még boldogan keltünk fel, minden átlagos volt, simogatott, puszilgatott, majd mintha valami átkapcsolt volna benne kidobott. Szerintetek megéri várni rá, vagy szakítsak vele én? A szívem megszakad, nem értek semmit, én teljes szívemből szeretem, nem értem miért történt ez. Mintha 1 nap alatt teljesen idegen lettem volna számára.

2023. máj. 30. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Szakíts vele.

1) Ha nem boldog veled, neki is jobb ha megy

2) Ha annyi nincs benne hogy közölje hogy mi a baja, csak lelép és utána hagyja hogy könyörögj neki, akkor nem érdemel annyit hogy várj rá. Nem vagy egy kutya ami hűségesen vár amíg ő úgy ítéli elég volt.

2023. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy valami olyan dolog történt, amiről nem tudsz, de lehet jobb is így. Tudom, hogy nagyon nehéz, de el kell őt engedned.
2023. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%

Mással kefél.

Rajott, hogy a szabad élet sokkal jobb.

2023. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
100%
Sok oka lehet. Őt kell megkérdezni.
2023. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Múltad zűrös volt?
2023. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet,hogy mással kefél, csak nem meri bevallani, mert szégyelli magát előtted. Ezért inkább abban a hitben hagy önző módon, hogy mintha te szúrtál volna el valamit. Ez így Nem korrekt. De, ha ennyire sem méltat, hogy ezt elmondja, hogy miért lett vége, akkor nem is érdemel meg téged.
2023. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Rakd fel magadnak őt képzeletben a "szép,vót,jóvót,vége" polcra. vagy nemtom.

De ha akarod, még várhatsz rá 1-2 napot,hátha még megjön az esze; de aztán engedd el.

Amúgy lehet, hogy csak elmúlt benne a szerelem irántad, és meg akarja várni, amig letisztul ez benne, hogy most akkor mi van,mit akar. És lehet, hogy úgy érzi valamiért, hogy ehhez a döntéshez magányra van szüksége.

2023. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

* "y úgy érzi valamiért, hogy ehhez a döntéshez magányra van szüksége."

De akkor mondjuk azt is illene közölni.

2023. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*Valószínűleg gyerekes a párod. Ha még azt se mondta, hogy gondolkodási időt kér. Asszem, talán lehet,hogy ő még nem érett gondolkodású egy párkapcsolatra.
2023. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Szakíts vele.
2023. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!