Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Nem lehetek elég kvás" - ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem lehetek elég kvás" - ez a baja a barátnőmnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy az a baja, hogy nem lehet elég krvás. Szeretne kihívióan viselkedni, olyan képeket készíteni, ami miatt megőrülnek a srácok és hasonló.


Komolyan, erre mit mondjak? Mert szakításközeli állapotban vagyok. És még csak nem is az a helyzet, hogy nem dícsérem vagy vagyok oda érte, még az sem igaz, hogy nem vágyom rá vagy hasonlók.


márc. 4. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha téged zavar, ahogy öltözni és viselkedni szeretne, akkor keress mást!
márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Első körben próbáld megbeszélni vele. Ha nem megy én nem pazarolnám olyanra az időmet aki ennyire nem becsül meg.
márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha valaki krvás akar lenni, annak nem való a hosszútávú párkapcsolat. Főleg ha más srácokat akar megőríteni.

Szerintem offold.

márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is kuka. Ha párkapcsolatban az a baja, hogy nem krváskodhat, akkor nem való neki a kapcsolat.

És hidd el, előbb-utóbb ki fogja élni magát, nem számít, mit mondasz...

márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy csak te dramatizálod túl. Rakjál már fel pár képet, látatlanban nem lehet eldönteni...
márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát illusztráció, de például ilyesmiket akar:


[link]

márc. 4. 16:37
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha ilyenek nyilvánosan is kirak, vagy minimum más pasiknak is küld privátban, szerintem esélyes, hogy ennél többet is láthattak már belőle...
márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Én párom is szereti magát mutogatni, és nagyon dögös, de nem engedem meg ezeket neki. De szereti hogy domináns vagyok és magamnak akarom őt csak. :)
márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki ha csak veled lenne az úgy oké
márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem Te kellesz neki, hiszen másoknak is el akarja küldeni a képeket. Döntsd el, megfelel-e neked ez a helyzet.
márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!