Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Nem lehetek elég kvás" - ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem lehetek elég kvás" - ez a baja a barátnőmnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy az a baja, hogy nem lehet elég krvás. Szeretne kihívióan viselkedni, olyan képeket készíteni, ami miatt megőrülnek a srácok és hasonló.


Komolyan, erre mit mondjak? Mert szakításközeli állapotban vagyok. És még csak nem is az a helyzet, hogy nem dícsérem vagy vagyok oda érte, még az sem igaz, hogy nem vágyom rá vagy hasonlók.


márc. 4. 13:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Te most ezen gondolkozol hogy szakíts-e?
márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Mármint, egyértelmű.. Ne légy ennyire nyomi, ez finomabb kifejezéssel élve 1 rlbanc, hamarosan érkezik az onlyfans ahol 5000 forintért megnézheted bármelyik szögből
márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát még csak most lett 15, nemrég.
márc. 4. 19:56
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát haver ha 15 évesen ilyeneket csinál akkor vagy kibszott éretlen, vagy a jövőben mikor esetleg egyetemre kerül, az egész kollégium végig fog rajta menni ilyen hozzáállással. Én szakítanék azonnal, de Te tudod, Te ismered, nem én...
márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
#13 A fenti piros feliratot gondolom nem láttad...
márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15: 17 múltam.
márc. 4. 20:15
 17/24 anonim ***** válasza:
48%
kuka a csávó
márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen hulladék már csak volt barátnő legyen, keserítse meg más életét. Hidd el, nem vesztesz semmit.
márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak mutogatni akarja magát, - valószínűleg nincs elég önbizalma, és azt hiszi, több lesz, hogyha több, idegen embertől kap pozitív visszajelzést, ha azt fogja érezni, hogy sokan akarják - és mellette egyedül veled akar csak lenni, akkor az miért gond?
márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%
Az a tippem, hogy egyszerűen nagyon éretlen egy kapcsolathoz.
márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!